Sponsorzy 2023/24


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 

 


15.11.2023

Gdańsk zdobyty !!

Gdańsk zdobyty !!

W dniach 3-5 listopada nasze dwie drużyny dzieci dziewcząt i chłopców pod opieką Romana Smolińskiego oraz Sabiny i Marka Błoch wzięły udział w 46 „Listopadowym Turnieju Piłki Ręcznej” w Gdańsku.

 


W turnieju uczestniczyło 30 drużyn z całej Polski. Nasze dzieci przez trzy dni zmagań dały się poznać z determinacji, woli walki, doskonałej organizacji w obronie, szybkich kontrataków i bardzo dobrej postawie bramkarzy co przyczyniło się ostatecznie do zwycięstw i zajęcia I miejsca w kategorii chłopców oraz po emocjonującej walce w finale i minimalnego braku szczęścia w rzutach karnych II-go miejsca w kategorii dziewcząt. 
Na pewno na wyróżnienie zasługują Julia Grzesiak i Borys Bawer najlepsi zawodnicy turnieju oraz Lena Szymankiewicz i Borys Nowak najlepsi w drużynie. Jednak kto zna się na piłce ręcznej doskonale wie, że sukces w tej dyscyplinie można osiągnąć jedynie grą zespołową i taką właśnie zaprezentowały nasze zespoły. Bardzo gratulujemy i dziękujemy Trenerom oraz zawodniczką i zawodnikom za piękne emocje jakie dostarczyli kibicom. Dziękujemy również rodzicom za ich fizyczną obecność i przepiękny doping podczas wszystkich zmagań naszych drużyn oraz Urzędowi Gminy Grodków za wsparcie finansowe. Dziękujemy również za doskonałą promocję Klubu UKS OLIMP, Gminy Grodków i Województwa Opolskiego
W drużynie dziewcząt wystąpiły:
Dziuba Anna, Grzesik Julia, Kaczmarczyk Milena, Kubieniec Zuzanna, Studzińska Iga, Tomala Anna, Dobek Zuzanna, Garbacz Hanna, Idziak Amelia, Jurecka Lena, Kucyniak Julia, Ryżka Joanna, Serafin Oliwia, Szymankiewicz Lena, Ulman Izabela, Wiadrowska Julia, Zatorska Marta. Trenerzy Sabina i Marek Błoch.
W drużynie chłopców wystąpili:
Kuźmiński Franciszek, Czernik Filip, Adamczyk Jakub, Jończyk Jakub, Bawer Borys, Nowak Borys, Koperek Mikołaj, Romian Tymon, Gajewski Bartłomiej, Grendysa Bartosz, Ziober Jakub, Ryś Mateusz, Borkowski Fabian, Staruch Tobiasz, Moczarski Leon. Trener Roman Smoliński. 
 
Czołówka tabeli chłopców:
1. PSP 3 OLIMP GRODKÓW
2. Sambor Tczew
3. Osowa Gdańsk
4. MDK Bartoszyce
5. MTS Kwidzyn
Pierwsza czwórka turnieju dziewcząt:
1. UKS Banino
2. PSP 3 OLIMP GRODKÓW
3. UKS Niedźwiadek Węgrów
4. MDK Bartoszyce
                                                                                                          Ze sportowym pozdrowieniem
                                                                                                               Zarządu UKS OLIMP
 
pełny HTML | wersja mobilna