1%
Sponsorzy 2020
Array

TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Zasłużony dla UKS

Grodków 09/05/2018

Decyzją z dnia 09/05/2018 r Zarząd UKS OLIMP w Grodkowie na podstawie uchwalonego regulaminu, postanowił po raz pierwszy w historii Klubu, odznaczyć brązowym medalem „Zasłużony dla UKS OLIMP” drużynę seniorów sezonu 2017/2018 za wybitne osiągnięcia sportowe: zajęcie I miejsca w rozgrywkach II ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn grupy dolnośląskiej i bezpośredni awans do I ligi.

Lista zawodników odznaczonych brązowym medalem
„Zasłużony dla UKS OLIMP”

1. Białożyt Michał
2. Chmiel Paweł
3. Galus Krzysztof
4. Hertel Denis
5. Kolanko Sebastian
6. Koszyk Patryk
7. Kulej Kamil
8. Maciejewski Maciej
9. Mierzwiński Dawid
10. Młoczyński Marcin
11. Muszak Krzysztof
12. Ogorzelec Łukasz
13. Prokop Paweł
14. Skrzyczewski Zbyszek
15. Starczewski Cezary
16. Stępień Miłosz
17. Świerczyński Rafał
18. Turyniewicz Kacper
19. Urban Szymon
20. Żubrowski Bartosz

 

 

 

Z okazji 100-lecia Piłki Ręcznej w Polsce odznaczeni medalami UKS Olimp Grodków zostali:

Złote medale: Zdzisław Zielonka (pośmiertnie), Henryk Malinowski (pośmiertnie), Józef Waściński (pośmiertnie), Marek Antoniewicz, Jan Porębski.

Srebrne medale: Marian Kurpiel (pośmiertnie), Jan Chudzikiewicz, Jerzy Piotrowicz, Tadeusz Rutkiewicz, Piotr Habina, Tomasz Zawadzki, Ireneusz Naściuk, Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski, Piotr Sołtys, Marek Bort, Wiesław Bort, Piotr Mleczko, Roman Smoliński, Sabina Błoch, Marek Błoch, Boczarski Adam, Łoza Sławomir, Bolek Bortnik, Marian Rozum, Kwiatkowski Marek, Monika Musiał-Biernat, Katarzyna Telęga-Romian, Staruch Wojciech, GZWM- Mariusz Piotrowski, Sajdutka Adam – za wieloletnie wsparcie finansowe Klubu, Zbigniew Jan Bednarski, Zdzisław Wojdak.

Brązowe medale: Irena Żołyńska, Mazur Jan MAT, Kazimiera Rozum, Klaudia Tamaka, Mariusz Romian, Władysław Menzel, Grzegorz Pawelak, Monika Caputa, Magdalena Migoń.

 

 

pełny HTML | wersja mobilna