AMO
DOTACJA


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 

 


XI GRODKÓW HANDBALL FESTIVAL

W dniu 27-05-2023 r. od godziny 9.00 na obiektach sportowych PSP nr 3 i hali im. Z. Zielonki przy ul. Sienkiewicza zostaną rozegrane mecze w kilku kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej w ramach XI Edycji Grodków Handball Festival. Współorganizatorami Festivalu są UKS OLIMP oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie. Wszystkich kibiców i fanów grodkowskiego handballa serdecznie zapraszamy.

 
Ostatnie mecz sezonu 2022-23 w Grodkowie

1 kwietnia czyli w najbliższą sobotę o godzinie 18.00 UKS Olimp po raz ostatni w sezonie 2022/23 wystąpi w roli gospodarza. Tym razem naszym rywalem będzie WKS GRUNWALD Poznań zajmujący obecnie 4 miejsce w grupie B. W poprzedniej rundzie w Poznaniu przegraliśmy różnicą 10 bramek jednak w sobotnim meczu chcemy udowodnić, że każda zdobyta lub stracona bramka okupiona jest ciężką pracą i wylanym potem i że zawsze stajemy do walki o zwycięstwo. Mamy nadzieję, po raz kolejny, że Wasza obecność i doping pomoże nam wzbić się na szczyty swoich możliwości i zdobyciu kolejnych punktów. Przypominamy jednocześni, że członkowie UKS OLIMP z ważnymi legitymacjami mają wstęp wolny na wszystkie mecze I ligi organizowane przez OLIMP. Do zobaczenia.

 
Kolejna sportowa sobota z UKS OLIMP

W najbliższą sobotę 18-03-2023 r. o godzinie 18.00 spotykamy się na hali, aby kibicować naszej I-ligowej drużynie. Tym razem podejmować będziemy KPR WOLSZTYNIAK Wolsztyn. Obecnie drużyna OLIMPU z dorobkiem 20 punktów zajmuje 11 miejsce, drużyna gości 13 miejsce z dorobkiem 17 punktów jednak nadmienić należy, że OLIMP ma rozegranych już 20 spotkań a WOLSZTYNIAK 18. Najlepszym strzelcem drużyny gospodarzy jest Daniel Jędryca z 132 bramkami a gości Jakub Pietruszka z 87 zdobytymi bramkami. Mamy nadzieję, że Wasza obecność i doping pomoże w zdobyciu kolejnych punktów przez drużynę UKS OLIMP. Przypominamy jednocześni, że członkowie UKS OLIMP z ważnymi legitymacjami mają wstęp wolny na wszystkie mecze I ligi organizowane przez OLIMP. Do zobaczenia.

 
Dotacje Gminy Grodków dla UKS Olimp na 2023 rok.

UKS Olimp w Grodkowie złożył trzy projekty na realizację zadań publicznych na rok 2023 realizowanych przez Gminę Grodków zgodnie z przepisami ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie oraz w oparciu o uchwałę Nr X/86/15 Rady Miejskiej w Grodkowie z dnia 23 września 2015 r. więcej»


 
UKS OLIMP Grodków vs MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica

Już w sobotę 25.02.2023 rozegramy mecz 17 kolejki I ligi ! Podejmować będziemy wicelidera grupy B MSPR Siódemka Miedź - Huras Legnica W pierwszej rundzie przegraliśmy 36 - 30. Na pewno jesteśmy żądni rewanżu i walczymy o 3 punkty !!! Liczymy na Waszą obecność. DO ZOBACZENIA !!!

 
UKS Olimp Grodków vs MKS Tęcza Folplast Kościan

W 5 kolejce rozgrywek I ligi piłki ręcznej grupy B podejmować będziemy zespół MKS Tęcza Folplast Kościan , który w obecnym sezonie nie zdobył jeszcze punktów i zajmuje 13 miejsce w tabeli. Zespół OLIMPU obecnie z dorobkiem 8 punktów plasuje się na 7 miejscu ustępując zespołowi z 4 miejsca jedynie korzystniejszym bilansem bramek. Statystycznie w tym meczu występujemy w roli faworyta, jednak w sobotę 22.10.2022 r. to "parkiet" wyłoni zwycięzcę, dlatego jak zwykle liczymy na Waszą obecność i sportowy doping. Ze sportowym pozdrowieniem UKS OLIMP DO ZOBACZENIA !!!

 
pełny HTML | wersja mobilna