nowy rok
KRS
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Podsumowanie 2018 - W wykonaniu UKS Olimp Grodkw

Święta, święta i po świętach. Okres przerwy w rozgrywkach edycji 2017/2018 powoli dobiega końca, zawodnicy Olimpu żegnają ‘Stary Rok’ wspominając z nostalgią chwile które przynosiły grodkowskim kibicom radość i dumę. Najpierw z pewnie wywalczonego awansu a później z dobrej postawy drużyny na bezpośrednim zapleczu superligi.

więcej»

 
Trwają zapisy do Akademii Małego Olimpijczyka w Grodkowie!

Klub UKS OLIMP GRODKÓW ogłasza nabór do Akademii Małego Olimpijczyka Dla dzieci od lat 6 Chcesz zapewnić swojemu dziecku harmonijny rozwój fizyczny a do tego świetną zabawę?

więcej»

 
Udane zakończenie rundy. Olimp wygrywa w Poznaniu!

Olimp zakończył rundę jesienną zwycięstwem! Podopieczni trenerów Mieszkowskiego i Malinowskiego po poprzednich porażkach wzięli sprawę w swoje ręce i udowodnili, że nie zapomnieli jak grać dobrą piłkę i wygrywać. W wyjazdowym spotkaniu do stolicy Wielkopolski pokonali miejscowy WKS Grunwald 24:28.

więcej»

 
Olimp w stolicy Wielkopolski. Zapowiedź spotkania z WKS Grunwald

Już jutro (08.12) UKS Olimp rozegra ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym. W Sobotę o godzinie 17:00 na hali sportowej na ul. Newtona przy PSP 76 zabrzmi pierwszy gwizdek. Grodkowianie w ostatnich kolejkach nie mają szczęścia, czy uda się im to zmienić w meczu wyjazdowym w którym zmierzą się z WKS Grunwald Poznań?

więcej»

 
Forza za Silna dla Olimpu. Kolejna porażka grodkowian

Olimp Grodków rozegrał Kolejne słabe spotkanie. Tym razem przed własną publicznością podejmował drużynę Forza Wrocław. Wielu przed tym spotkaniem przewidywało wygraną, która miała być rehabilitacją po zeszłotygodniowej porażce w Wieluniu. Niestety, ale i tym razem grodkowianie zakończyli to spotkanie na tarczy.

więcej»

 
Ostatnie spotkanie u siebie. Forza Wrocław przyjeżdża do Grodkowa

W przedostatniej kolejce rozgrywek I ligi w sobotę (1.12) do Grodkowa przyjedzie zespół Forza Wrocław. Grodkowianie oraz zespół z Wrocławia są beniaminkami obecnych rozgrywek. W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie w ramach rozgrywek II ligi w dolnośląskiej grupie. Wówczas obie drużyny stoczyły dwa pojedynki w których odniosły po jednym zwycięstwie. Dla przypomnienia oba zespoły rozegrały wyrównaną batalię o awans na zaplecze Superligi, ostatecznie to Olimp awansował z pierwszego miejsca.

więcej»

 
Olimp przegrał z MKS-em Wieluń

W sobotę (24.11) zawodnicy Olimpu Grodków rozegrali kolejne spotkania w ramach rozgrywek I Ligi. Grodkowianie tym razem na wyjeździe zmierzyli się z MKS Wieluń, podróż do województwa łódzkiego miała zakończyć się zdobyciem kolejnych punktów, niestety grodkowianie mimo dobrego wejścia w tym spotkaniu musieli uznać wyższość gospodarzy z Wielunia.

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna