KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Podsumowanie 2020 r. w wykonaniu Olimpu

Kończy się rok, rok ciężki dla wielu osób, sportowców i klubów. Obecna chwila jest dobrym momentem do podsumowania roku w całości pod względem sportowym w wykonaniu Olimpijczyków.

więcej»

 
1% dla Olimpu
29.12.2020

Szanowni Państwo. Po raz kolejny rozliczając swoje dochody za rok poprzedni można przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, którą od czerwca 2010 jest także UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „OLIMP”. Chcemy zachęcić wszystkich rodziców naszych zawodników, naszych wspaniałych kibiców i ich znajomych do podarowania tej skromnej części podatku grodkowskiemu klubu piłki ręcznej. Jesteście również częścią naszego klubu.

więcej»

 
Porażka na zakończenie rundy

Olimp zaliczył kolejne słabe spotkanie, zawodziła skuteczność i gra w obronie. Można powiedzieć, że zespołowi z Grodkowa wydarzyła się „wpadka”, gdyż jego rywalem był beniaminek SPR "Szczypiorniak" Gorzyce Wielkie, które przed tym spotkaniem zajmowały ostatnie miejsce w tabeli ligowej.

więcej»

 
Olimp przegrywa drugie spotkanie z rzędu. Kąty Wrocławskie lepsze

Zespół Olimpu najchętniej by zapomniał o zaległym spotkaniu z UKS GOKiKS Kąty Wrocławskie, rozegranym w środę [09.12]. Zwyciężyli przyjezdni I to do nich powędrowały punkty z tego spotkania. Przez chwilę zapowiadało się, że o losie spotkania ponowie będą decydowały rzuty karne.

więcej»

 
Olimp przegrał w Legnicy z Siódemką Miedź

Olimp udał się do Legnicy na spotkanie z Siódemką Miedź i sprawił kłopoty gospodarzowi jedynie w pierwszej połowie. Druga odsłona pokazała wyższość gospodarzy, którzy wysoko pokonali przyjezdnych z Grodkowa.

więcej»

 
Spotkanie w Legnicy. Olimp zmierzy się z Siódemką

Po serii udanych spotkań Olimpijczycy udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Legnicy. W sobotę (05.12) zawodnicy zagrają z Siódemką. Spotkanie z miedziowymi nie będzie należało do łatwych, zajmują bowiem trzecie miejsce w tabeli ligowej.

więcej»

 
Kolejne rzuty karne i dwa punkty dla Olimpu!

Olimp po raz drugi może mówić o dużym szczęściu. W pierwszym zaległym spotkaniu rozegranym w środę (02.12) z PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, grodkowianie wygrali po rzutach karnych. Dzięki wygranej Olimpijczycy oddalili się znacznie od strefy spadkowej.

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna