Sponsorzy 2021


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


UKS Olimp Grodków vs MKS REAL - WKS Grunwald Poznań

Już w najbliższą sobotę 12.03.2022 zagramy znów u siebie ! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna WKS Grunwald Poznań, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w naszej tabeli rozgrywek. W pierwszym meczu, który był ostatecznie powtórzony przegraliśmy 28 - 31 (15 - 16). Na pewno jesteśmy żądni rewanżu i walczymy o 3 punkty !!! DO ZOBACZENIA !!!

 
Przegrana jedną bramką UKS OLIMP GRODKÓW - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25 - 26

UKS OLIMP GRODKÓW - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25 - 26 (9 - 14 )Niestety przegrywamy. Po świetnym otwarciu rundy rewanżowej tym razem przyszło nam uznać wyższość drużyny przeciwnej.

więcej»

 
Dochód z meczu przeznaczymy dla naszych sąsiadów z UKRAINY, którzy obecnie są w naszym mieście

Zdecydowaliśmy, że tego dnia dochód z biletów przeznaczymy dla naszych sąsiadów z UKRAINY, którzy obecnie są w naszym mieście. Dodatkowo przy wejściu zorganizujemy zbiórkę do puszek. Przekażcie proszę ten post dalej, przybądźcie licznie tego dnia na mecz, wspomóżmy razem naszych przyjaciół w potrzebie !!! Organizujemy przed meczem dodatkowe wystąpienia, jak tylko będziemy mieć konkrety wrócimy ze szczegółami.

więcej»

 
OLIMP na fali !!! Zwycięstwo 29:23

OLIMP na fali !!! Jak już informowaliśmy Was w sobotę nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo !!! więcej»


 
UKS Trójka Nowa Sól vs UKS Olimp Grodków

Już w najbliższą sobotę (26.02.2022) zagramy kolejny mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna UKS Trójka Nowa Sól. Mecz zagramy na wyjeździe. Początek spotkania o godzinie 17. W pierwszej rundzie w naszej hali pokonaliśmy drużynę z Nowej Soli 33:29 (16:13). Patrząc na świetne otwarcie rundy rewanżowej w wykonaniu naszych zawodników, gdzie po dwóch meczach mamy komplet punktów, wierzymy, że i po tym spotkaniu dodamy kolejne 3 punkty za zwycięstwo. Nasz sobotni przeciwnik zajmuje obecnie przedostatnie, 11 miejsce w tabeli. Punkty, które do tej pory zgromadził, są za wygrane mecze we własnej hali, dlatego na pewno jedziemy na trudny teren. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i czekamy na kolejne zwycięstwo ! Powodzenia !

 
ZWYCIĘSTWO OLIMPU !!!  32:22

ZWYCIĘSTWO OLIMPU !!! Pewna druga wygrana w tej rundzie tym razem z drużyną z Leszna ! Gratulacje dla trenerów, całego sztabu i oczywiście naszych chłopaków ! Wynik końcowy 32 -22 potwierdza, że forma drużyny jest naprawdę wysoka

więcej»

 
UKS Olimp Grodków vs MKS REAL - ASTROMAL LESZNO

Już w najbliższą sobotę 12 lutego o godzinie 18 zapraszamy znów na mecz o mistrzostwo pierwszej ligi ! Po przerwie i wygranym pierwszym spotkaniu II rundy z zespołem ze Świdnicy wracamy na naszą halę sportową im. Z. Zielonki. Naszym rywalem będzie drużyna MKS-REAL ASTROMAL LESZNO. W pierwszej rundzie przegraliśmy różnicą tylko jednej bramki, więc mecz na pewno zapowiada się emocjonująco. Nasi zawodnicy na pewno zrobią wszystko żeby 3 punkty zostały w Grodkowie, a doping na pewno będzie potrzebny, więc zapraszamy wszystkich kibiców ! WIDZIMY SIĘ NA MECZU !!!

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna