KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Olimp zmierzy się z Kątami Wrocławskimi - zapowiedź spotkania

W sobotę Olimpijczycy na wyjeździe zagrają z tegorocznym beniaminkiem UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Spotkanie nie będzie należało do łatwych, ponieważ zespół z pod Wrocławia, mimo statusu nowicjusza na tym poziomie rozgrywek, spisuje się dobrze i dla wielu drużyn jest groźnym rywalem.

 

więcej»

 
Olimp bez szans z Ostrovią

Grodkowianie zaliczają kolejną porażkę – tym razem z Ostrovią Ostrów Wlkp. Sytuacja w tabeli robi się dla naszej drużyny nieciekawa, bo po piętach zaczyna jej deptać ostatni zespół w lidze. Sobotnie spotkanie było trzynastą porażką z rzędu. Do zakończenia sezonu zostały jedynie trzy mecze.

 

więcej»

 
Olimp po powraca do gry!

W sobotę (10.04) Olimpijczycy wracają do rozgrywek pierwszej ligi. Na własnym parkiecie podejmować będą KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. Wielkopolanie to jeden z czołowych zespołów obecnego sezony, spotkanie może należeć do jednych z trudniejszych.

 

więcej»

 
Akademicy z Zielonej Góry lepsi od Olimpu

Grodkowianie doznali 12. porażki w obecnych rozgrywkach. Na wyjeździe zostali pokonani przez Akademików z Zielonej Góry. Przed tym spotkaniem trudno było wskazać zwycięzcę. Oba zespoły miał na swoim koncie po dziesięć punktów. Ewentualny zwycięzca mógł być pewny awansu w tabeli i ucieczki ze strefy spadkowej.

 

więcej»

 
Olimp wznawia rozgrywki. Po przerwie zagra z PKM Zachód AZS UZ

W najbliższą sobotę po dwóch tygodniach przerwy do gry powracają Olimpijczycy. W spotkaniu wyjazdowym, grodkowianie zmierzą się z sąsiadem w tabeli ligowej - PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, obie ekipy na swoim koncie mają bowiem po dziesięć punktów.

 

więcej»

 
Komplet punktów Olimpu w Gorzycach Wlk.

Olimp Grodków nareszcie zdobył upragniony komplet punktów. W rozegranym awansem spotkaniu wyjazdowym (pierwotnie miało się ono odbyć w ramach 22 kolejki, 22 maja) grodkowianie odnieśli zwycięstwo w starciu z ekipą SPR Szczypiorniak Gorzyce Wlk. z Wielkopolski.

 

więcej»

 
W sobotę Olimp rozegra kolejne spotkanie awansem, tym razem na wyjeździe

W najbliższą sobotę (13.03) zespół Olimpu rozegra piąte spotkanie w rundzie wiosennej. Grodkowianie udadzą się do Wielkopolski, na wyjeździe rozegrają spotkanie z SPR Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie. W obecnej rundzie z dotychczasowymi porażkami, bez punktów grodkowianie staną przed szansą, bowiem oba zespoły znajdują się w dole tabeli. Spotkanie zostanie rozegrane awansem w ramach 22. Kolejki, pierwotnie miało zostać rozegrane 22maja.

 

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna