sPOTKANIA LIGOWE LISTOPAD GRUDZIEŃ
Sponsorzy 2021


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku!

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

 

 

 

Życzy zarząd UKS Olimp Grodków

 
Olimp w nareszcie wygrywa! Tęcza pokonana na własnym parkiecie

Po serii porażek Olimpijczycy odnoszą zwycięstwo. Grodkowianie na własnym parkiecie podejmowali MKS Tęcza Folplast Kościan. Wielkopolanie postawili trudne warunki grodkowianom, mimo, że gospodarze przez całe spotkanie prowadzili.

 

więcej»

 
Lider mocniejszy od Olimpu. Wysoka przegrana grodkowian

W sobotę [13.11] Olimp podejmował przed własną publicznością SPR GOKiS Kąty Wrocławskie. Zespół z dolnośląskiego przed spotkaniem w Grodkowie zajmował pozycję lidera, dzięki wygranej z Olimpijczykami przyjezdni umocnili swoją pozycję na pierwszym miejscu.

 

więcej»

 
Ungier daje prowadzenie w końcówce spotkania. Olimpijczycy nie zwalniają!

UKS Olimp wygrywa w kolejnym wyjazdowym spotkaniu i umacnia swoją pozycję w tabeli ligowej. Grodkowianie z lekkimi problemami wygrali czwarte spotkanie w obecnych rozgrywkach i mają łącznie na swoim koncie dwanaście punktów.

 

więcej»

 
Trzecia wygrana Olimpu. Grodkowianie lądują na podium

Trzecie zwycięstwo zapewnia Olimpowi kolejne punkty, a te pozwalają na awans w tabeli i otwarcie drzwiczek na trzecie miejsce. Choć grodkowianie zdobyli komplet punktów to wygrana nie przyszła łatwo, gospodarze Dziewiątka Legnica postawili u siebie ciężkie warunki.

 

więcej»

 
Olimp wygrywa z Trójką Nowa Sól!

UKS Olimp w sobotnim spotkaniu pokonał na własnym parkiecie UKS Trójka Nowa Sól. Przyjezdni wprawdzie sprawili gospodarzom problemy na drodze do zwycięstwa, pokazując się z dobrej strony, ale ostatecznie zadecydowało opanowanie i doświadczenie zespołu z Grodkowa.

 

więcej»

 
Olimp zmierzy się z Trójką Nowa Sól - zapowiedź spotkania

W najbliższą sobotę Olimpijczycy rozegrają trzecie spotkanie ligowe w obecnym sezonie. Olimpijczycy na własnej hali będą podejmowali UKS Trójkę Nowa Sól, oba zespoły w poprzednich latach rozgrywali już spotkania ale na poziomie II ligi. Zespoły pierwszy raz zmierzą się na poziomie pierwszoligowym. [fot. archiwalne]

 

więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna