Marszałek
Sponsorzy 2023

06.03.2022

Przegrana jedną bramką UKS OLIMP GRODKÓW - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25 - 26

UKS OLIMP GRODKÓW - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25 - 26 (9 - 14 )Niestety przegrywamy. Po świetnym otwarciu rundy rewanżowej tym razem przyszło nam uznać wyższość drużyny przeciwnej.

Wiedzieliśmy jeszcze przed meczem, że przeciwnik choć nie wygrał jeszcze żadnego spotkania na pewno nie odda meczu bez walki i tak też się stało. Dopiero w 7 minucie Miłosz Stępień rzucił pierwszą bramkę dla Grodkowa, a na tablicy pojawił się wynik 1 - 2. Rozkręcaliśmy się powoli, by w 12 minucie doprowadzić do pierwszego i jak się na koniec okazało ostatniego remisu w tym spotkaniu, wynik 5 - 5. Przeciwnikom tego dnia wychodziło wszystko. Do przerwy niestety nasza skuteczność była bardzo niska, serie niezdobytych bramek po 100 % sytuacjach powodowały, że przeciwnik w odpowiedzi swoje szanse bezwzględnie wykorzystywał i do przerwy schodziliśmy z 5 bramkami straty. Wynik po 30 minutach to 9 - 14 dla drużyny z Legnicy. Drugą połowę rozpoczęliśmy od bramki ale przeciwnik również odpowiadał tym samym i w rezultacie do 55 minuty spotkania wynik ciągle był na korzyść drużyny gości (19 - 23). Ostatnie 5 minut spotkania to seria ataków naszej drużyny, udało się obronić kilka piłek i pogonić kontry ale zabrakło może jeszcze minuty, by być może doprowadzić do remisu i rzutów karnych. Sędziowie zakończyli spotkanie, rezultat 25 - 26.
Na duże brawa i wielkie podziękowania zasługujecie WY - KIBICE !!! Już teraz chcemy WAM podziękować za tak liczne przybycie i wielkie wsparcie jakie daliście naszej drużynie ! Bardzo dziękujemy Wam za zaangażowanie się w naszą akcję pomocy dla Ukrainy. Wielkie podziękowania również dla członkiń Gminnej Rady Kobiet ze wszystkich naszych sołectw, które w odpowiedzi na apel upiekły pyszne ciasta !Już w najbliższą sobotę znów gramy u siebie ! Naszym rywalem będzie drużyna WKS Grunwald Poznań. O meczu z Legnicą zapominamy i już szykujemy się na to spotkanie. Niebawem więcej informacji o nadchodzącym meczu.

Skład Olimpu i bramki: Marcin Dytko, Jędrzej Stroński, Miłosz Stępień 3, Tomasz Lechowicz 8, Łukasz Garncarz , Bartłomiej Kuka 1, Jakub Smoliński, Dyktyński Przemysław, Kacper Pietryka, Marcel Ungier 3, Karol Sobstel, Jakub Migoń 3, Sebastian Kolanko 7 Trenerzy: Adam Boczarski, Paweł Łągiewka Kierownik drużyny: Piotr Sołtys.