AMO
DOTACJA


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 

 


28.02.2022

OLIMP na fali !!! Zwycięstwo 29:23

OLIMP na fali !!! Zwycięstwo 29:23

OLIMP na fali !!! Jak już informowaliśmy Was w sobotę nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo !!!


OLIMP na fali  !!!
Jak już informowaliśmy Was w sobotę nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo !!!
29 - 23 dla OLIMPU na wyjeździe przeciwko drużynie Trójka Nowa Sól.
W rundzie rewanżowej to już trzecie zwycięstwo Olimpu, pozostajemy niepokonani  !
Wynik spotkania w pierwszej minucie otworzyli gospodarze. Przez kolejne kilka minut żadna z drużyn nie mogła trafić bramki, dopiero w piątej minucie Sebastian Kolanko rzucił pierwszą bramkę dla naszego zespołu, a na tablicy wyników pojawiło się 1 - 1. Przez kolejne kilkanaście minut bramki zdobywali na przemian gospodarze i nasi zawodnicy. Bramki w tym czasie dla Grodkowian zdobywał nasz etatowy strzelec Sebastian Kolanko oraz Tomasz Lechowicz. Tomek zagrał bardzo dobre spotkanie, łącznie rzucił w tym meczu 8 bramek, BRAWO !!!
Do 21 minuty zespoły walczyły punkt za punkt, a wynik na tablicy był 10 - 10. Ostatnie dziesięć minut to bardzo dobra gra w obronie naszych chłopaków. W 20 minucie po raz pierwszy w tym spotkaniu na listę strzelców naszej drużyny wpisał się Daniel Jendryca, który do końca pierwszej połowy rzucił łącznie 5 bramek (GRATULACJE). Przed końcową syreną pierwszej połowy bramki rzucili jeszcze Tomek Lechowicz i Jakub Migoń. Na tablicy pojawił się wynik 12 - 15 dla Olimpu.
Wraz z końcową syreną nasz zespół dostał jeszcze wykonanie rzutu wolnego. Obrońcy ustawili się w murze, a do rzutu podszedł Marcel Ungier. Niestety rzut oddany przez Marcela trafił jednego z zawodników w głowę, sędziowie zinterpretowali to wedle przepisów jako zagranie niebezpieczne, a że miało to miejsce przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy Marcel zobaczył czerwoną kartkę. Tym samym na drugą połowę wychodziliśmy w osłabieniu.
Bardzo dobrą zmianę dla Marcela dał Jakub Migoń, który na początku drugiej części spotkania zdobył bramkę i wyprowadził nasz zespół na 4 bramkowe prowadzenie. Przez kolejne dwadzieścia minut na przemian dla Olimpu bramki rzucali Sebastian Kolanko i Tomasz Lechowicz. W 50 minucie Sebastian wykorzystując rzut karny powiększył przewagę nad drużyną z Nowej Soli, na tablicy pojawił się wynik 16 - 23 !
Ostatnie 10 minut w pełni kontrolowaliśmy, przeciwnicy zdołali rzucić jeszcze kilka bramek ale świetnie dysponowany i bramkostrzelny tego dnia Sebastian rzucając jeszcze w tym okresie meczu kolejne 3 bramki wspólnie z całą drużyną ustanowił rezultat końcowy 23 - 29 dla OLIMPU !

 

DUŻE BRAWA I GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW !
Po raz kolejny drużyna pokazała charakter, walkę w obronie i pewne wykończenia w ataku.
Sebastian rzucając w tym meczu 10 bramek pozostaje wiceliderem strzelców naszej grupy rozgrywek.
W tabeli po 14 spotkaniach zajmujemy 5 miejsce, a do 4 drużyny w tabeli tracimy już tylko 1 punkt.
Następne spotkanie już w najbliższą sobotę zagramy u siebie, niebawem więcej informacji.

Skład Olimpu i bramki:
Marcin Dytko, Jędrzej Stroński, Miłosz Stępień, Tomasz Lechowicz 8, Daniel Jendryca 7, Łukasz Garncarz 1, Bartłomiej Kuka, Jakub Smoliński, Janusz Wandzel 1, Kacper Pietryka, Marcel Ungier, Karol Sobstel, Jakub Migoń 2, Sebastian Kolanko 10
Trenerzy: Adam Boczarski, Paweł Łągiewka
Kierownik drużyny: Piotr Sołtys
Opieka medyczna drużyny: Jarosław Skrzypczyk

pełny HTML | wersja mobilna