sPOTKANIA LIGOWE LISTOPAD GRUDZIEŃ
Sponsorzy 2021


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


13.11.2021

Lider mocniejszy od Olimpu. Wysoka przegrana grodkowian

Lider mocniejszy od Olimpu. Wysoka przegrana grodkowian

W sobotę [13.11] Olimp podejmował przed własną publicznością SPR GOKiS Kąty Wrocławskie. Zespół z dolnośląskiego przed spotkaniem w Grodkowie zajmował pozycję lidera, dzięki wygranej z Olimpijczykami przyjezdni umocnili swoją pozycję na pierwszym miejscu.

 


 

 

 

Pierwsza odsłona połowy po obu stronach wyglądała bardzo wyrównanie, obie ekipy szły cios za ciosem, starając się wyprowadzić swoją grą rywali z równowagi na parkiecie. Po kwadransie na tablicy wyników był wynik 7:7, remis utrzymał się jeszcze przez kolejne minuty, ale w 19. Minucie przyjezdni przełamali się zdobywając do końca pierwszej połowy znacznie więcej bramek niż gospodarze. Olimpijczycy zaczęli popełniać masę błędów, zarówno w obronie, jak również w ataku co odzwierciedlił końcowy wynik pierwszej połowy spotkania 11:19.

Po zmianie stron w grze przyjezdnych niewiele się zmieniło, wciąż naciskali na bramkę grodkowian, Olimpijczycy natomiast poprawili swoją grę w ataku, ale na tle obu części spotkania nie miało to większego znaczenia, bowiem błędy z pierwszej części spowodowały, że przewaga zespołu z Kątów Wrocławskich utrzymywała się na takim samym poziomie. Przyjezdni zwyciężyli w Grodkowie różnicą jedenastu bramek 26:37.

W przyszłym tygodniu grodkowianie zagrają na wyjeździe z SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie, które zajmują drugie miejsce i w obecnych rozgrywkach przegrały jedynie z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie. Początek spotkania w sobotę [20.11] o godzinie 18:30 (prawdopodobnie będzie przeprowadzona transmisja na żywo przez gospodarza spotkania, o czym będziemy informowali).

- Do 18. Minuty dobrze trzymaliśmy się na parkiecie, ale potem popełniliśmy parę błędów w ataku, które zaważyły na dalszej grze. Rywale odjechali nam na 5-6 bramek, trudno było nam się potem pozbierać, aby ratować sytuację staraliśmy się jeszcze rotować składem, ostatecznie musieliśmy uznać przewagę przeciwnika. Dzisiaj oni [przyp. red SPR GOKiS Kąty Wrocławskie] lepiej zagrali i zasłużenie wygrali. Musimy wyciągnąć z tego spotkania wnioski na przyszłość – powiedział Adam Boczarski, szkoleniowiec UKS Olimp Grodków.

UKS Olimp Grodków – SPR GOKiS Kąty Wrocławski 26:37 (11:19)

Olimp: Dytko, Stroński – Stępień, Biernat 6, Lechowicz 2, Garncarz 4, Kuka, Wandzel 3, Ungier 5, Sobstel, Migoń 2, Kolanko 4. Kary 6. Min. Karne: 4/3. Trener: Adam Boczarski.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna