KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


11.03.2021

W sobotę Olimp rozegra kolejne spotkanie awansem, tym razem na wyjeździe

W sobotę Olimp rozegra kolejne spotkanie awansem, tym razem na wyjeździe

W najbliższą sobotę (13.03) zespół Olimpu rozegra piąte spotkanie w rundzie wiosennej. Grodkowianie udadzą się do Wielkopolski, na wyjeździe rozegrają spotkanie z SPR Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie. W obecnej rundzie z dotychczasowymi porażkami, bez punktów grodkowianie staną przed szansą, bowiem oba zespoły znajdują się w dole tabeli. Spotkanie zostanie rozegrane awansem w ramach 22. Kolejki, pierwotnie miało zostać rozegrane 22maja.

 


Zespół z Gorzyc Wlkp., obecnie zajmuje ósmą lokatę, a na swoim koncie jego zawodnicy uzbierali 11. Punktów. Na zdobyte punkty składają się cztery wygrane, w tym jedna po rzutach karnych. Zespół z Wielkopolski na otwarcie rundy wiosennej odniósł zwycięstwo z PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, różnicą jednej bramki, a z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie wygrał w rzutach karnych.

Grodkowianie mają rozegrane o jesden spotkanie więcej, niż Szczypiorniak. Gospodarze  w rozegranych w 13. ligowych starć zdobyli 333. Bramki, stracili natomiast 390. Do najgroźniejszych strzelców w ekipie z Gorzyc Wlkp. Należy Paweł Dutkiewicz, doświadczony skrzydłowy po rozegraniu 13. Spotkań zamyka na obecną chwilę stawkę na podium z 96. bramkami. Drugi na liście najlepszych strzelców znajduje się Mateusz Jedwabny, natomiast na trzecim znalazł się Krzysztof Dutkiewicza, brat wspomnianego wcześniej Pawła.

Początek rozgrywek o godzinie 18:00

 

pełny HTML | wersja mobilna