KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


16.02.2021

Zaległe spotkanie. Śląsk w Grodkowie - zapowiedź spotkania

Zaległe spotkanie. Śląsk w Grodkowie - zapowiedź spotkania

W środę (17.02) o godzinie 19:00 Olimpijczycy rozegrają zaległe spotkanie z pierwszej kolejki rundy rewanżowej, do Grodkowa przyjedzie zespół Śląska Wrocław. Będzie to drugi z rzędu pojedynek Olimpu z wymagającym rywalem.

 


 

 

 

Wrocławianie po rozegraniu 10. Spotkań zajmują obecnie czwartą lokatę w tabeli ligowej (spotkanie Śląsk Wrocław z PKM Zachód AZS UZ, zostało przełożone ze względu na wykrycie koronowirusa u jednego z zawodników), na swoim koncie zgromadzili 24. punkty, w ośmiu spotkaniach odnieśli zwycięstwo, natomiast w dwóch porażki. Co ciekawe wrocławianie tracą do pierwszych trzech zespołów trzy punkty, ale mają rozegrane o dwa spotkania mniej niż choćby obecny lider Ostrovia Ostrów Wlkp.

Jeżeli chodzi o zdobyte bramki przez zespół z dolnośląskiego to na swoim koncie zgromadził 286 bramek, strata wynosi 238, ciężko w obecnej chwili porównywać je do innych drużyn, gdyż jak wcześniej zostało wspomniane zespół Śląska Wrocław ma rozegranie mniej spotkań.

Jeżeli chodzi o bramkostrzelnych zawodników, to bez wątpienia wyróżniającym się na tle wszystkich Będzie Markiewicz Bartosz , przy rozegranych dziesięciu spotkań pokonał bramkarzy 83  razy. Kolejny zawodnik to Michał Wiewiórski, który zdobył już jedynie 46 bramek w dziewięciu spotkaniach. Trzeci to doskonale znany grodkowianom Marcel Ungier.

Spotkanie będzie transmitowane na naszym profilu facebook. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna