KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


04.02.2021

Zmiany personalne w sztabie szkoleniowym UKS Olimp Grodków

Zmiany personalne w sztabie szkoleniowym UKS Olimp Grodków

W Olimpie Grodków szykują się zmiany w sztabie szkoleniowym. Od początku tego tygodnia zespół jest prowadzony przez duet Adam Boczarski – Paweł Łągiewka. Nowy sztab trenerski poprowadzi zespół przez najbliższą rundę rewanżową do zakończenia sezonu 2020/2021.


 

 

 

 

Zarówno Adam Boczarski i Paweł Łągiewka są absolwentami kierunków AWF. W przeszłości Boczarski prowadził II ligowy zespół kobiet UKS Olimp Grodków i dziewczęcych zespołów młodzieżowych, natomiast młodszy Łągiewka również prowadził dotychczas młodzieżowe zespoły UKS Olimp Grodków, wcześniej również był zawodnikiem na pozycji bramkarza, trenowanie w seniorskiej piłce będzie jego debiutem.

- Jest to dla mnie duży zaszczyt i wyróżnienie, że mogę być w tym sztabie szkoleniowym, jeżeli moja skromna osoba przyczyni się do polepszenia wyników to zarówno zawodnicy i kibice powinni być zadowoleni – powiedział Adam Boczarski.

- Warto spróbować nowości, a czasami mówi się „kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije”. Jest to ciężkie wyzwanie, ale postanowiłem się go podjąć wspólnie z Adamem Boczarskim. Zawodnicy wspierają nas na każdym kroku – mówił Paweł Łągiewka.

Warto zaznaczyć, że z zespołem trenują również nowi zawodnicy – juniorzy, którzy zostali zaproszeni do wspólnych treningów z zespołem seniorów i mają również brać udział w spotkaniach pierwszej ligi, tym samym poszerzając szeroką kadrę pierwszego zespołu.

- Z całą pewnością chcielibyśmy poprawić naszą grę i zacząć wygrywać w większej liczbie spotkań ligowych. Zawodnicy są przygotowani do walki na parkiecie, gdzie zawsze zostawiali wiele serca. Będę odpowiadał za treningi i przygotowanie taktyki w zespole – dodaje młodszy szkoleniowiec, Łągiewka.

Dotychczasowi trenerzy Aleksander Malinowski – Piotr Mieszkowski zrezygnowali ztrenowania pierwszej drużyny z powodów osobistych. Obaj rozpoczęli wspólne trenowanie zespołu w listopadzie 2019 r. Aleksander Malinowski zastąpił wówczas Grzegorza Malinowskiego. Zarząd i zespół dziękuje za współpracę i życzy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna