święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


14.02.2020

Ostrovia w Grodkowie. Zapowiedź spotkania

Ostrovia w Grodkowie. Zapowiedź spotkania

Już jutro (15.02, sobota) o godzinie 18:00 Olimpijczycy rozegrają drugie spotkanie, rundy rewanżowej. Na Hali Sportowej im. Z. Zielonki grodkowianie będą gościli KPR Ostrovię Ostrów Wlkp. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.


 

 

 

 

Choć oba zespoły dzieli dosyć spora ilość punktów i parę miejsc w tabeli ligowej, to spotkaia z tym zespołem z Wielkopolski zawsze należały do jednych z najbardziej wymagających. Drużyna z Ostrowa zajmuje obecnie trzecie miejsce, z dorobkiem 28. punktów traci do lidera i wicelidera jedynie dwa punkty. Olimp na obecną chwilę skompletował jedynie 15. punktów, ale atut własnej hali i dopingu powinien pomóc drużynie z Grodkowa w wywalczeniu kompletu w starciu z Ostrovią.

W sobotę zawodnicy Olimpu powinni w szczególności „bać się” Patryka Marciniaka. Rozgrywający Ostrovi, bowiem to najskuteczniejszy zawodnik klubu i całej ligi. Marciniak w 11 spotkaniach zdobył 107. bramek w 11. spotkaniach! Drugim groźnym zawodnikiem jest Michał Bałwas z 43. bramkami Damian Krzywda zdobył 32 bramki.

Ostrovianie w skuteczności zdobywanych bramek radzą sobie bardzo dobrze na koncie zespołu z Wielkopolski zgromadzili 349, co jest trzecim wynikiem w tabeli ligowej. Jeżeli chodzi o straty to są one takie same jak Olimpu! Oba zespoły straciły na obecną chwilę 326. bramek!

Na koniec wspomnimy, że dochód z wszystkich zakupionych biletów w spotkaniu z KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. zostanie przekazany na leczenie Agnieszki Domagały. Ponadto będzie można jeszcze udzielić wsparcia przez kwestę do puszki u wolontariuszy! Serdecznie zapraszamy w imieniu klubu do pomocy grodkowiance.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna