święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


20.11.2019

Nowy sztab trenerski już pracuje!

Nowy sztab trenerski już pracuje!

W poniedziałek (18.11) zawodnicy naszego klubu rozpoczęli treningi z nowym trenerem Alaksandrem Malinouskim. Dla przypomnienia, reszta sztabu trenerskiego pozostaje bez zmian. Piotr Mieszkowski nadal będzie pełnił funkcję drugiego trenera/asystenta, natomiast Piotr Sołtys kierownika zespołu.


 

 

 

- Jak coś się zmienia, to nie zakładamy że ma być odrazu coś gorzej! Ze swojego doświadczenia i znajomości świata sportu, znam nowego szkoleniowca, wiem co jako zawodnik preferował oraz jako trener, mam nadzieję że wspólnymi siłami z Alaksandrem, możemy zrobić coś fajnego – powiedział Piotr mieszkowski.

 

- Oczekiwania nowego szkoleniowca, wobec nas-zawodników, jest podobne jak wcześniej. Trener chce widzieć zaangażowanie na treningu – powiedział, Dawid Mierzwiński, jeden z zawodników. - Trener podał nam nowy schemat treningowy i uważam że doda nam to świeżości w przygotowaniach do kolejnych spotkań ligowych. Mam nadzieję, że rady który nam przekazuje wykorzystamy na boisku! A to przełoży się na kolejne zdobyte przez nas punkty – zaznacza Mierzwiński

 

Zawodnicy z uwagą słuchali prezentacji nowego szkoleniowca i przystąpili do swojej pracy.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna