święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


10.09.2019

Odszedł Jerzy Piotrowicz. Jeden z twórców grodkowskiego szczypiorniaka

Odszedł Jerzy Piotrowicz. Jeden z twórców grodkowskiego szczypiorniaka

Grodkowska piłka ręczna poniosła kolejną niepowetowaną stratę. W wieku 77. lat zmarł Jerzy Piotrowicz, jeden z niewielu grodkowian, który swoją tytaniczna pracą na trwale zaznaczył miejsce naszej niewielkiej miejscowości między bardziej możnymi i większymi miejscowościami.


 

 

 

 

Wspaniały nauczyciel, wychowawca i przede wszystkim trener, który znał swoje rzemiosło jak mało kto. Trener, który który dawał szanse każdemu, kto pojawiał się na treningu w każdym widział coś cennego, jego wiedza i dobry kontakt sprawiał, że wychowankowie robili na boisku dla niego wszystko, odwdzięczając się wspaniałą postawą, osiągając wspaniałe wyniki.

Władze związkowe dostrzegały to honorując Jerzego Piotrowicza wieloma odznaczeniami. Jerzy Piotrowicz dla wielu grodkowian to legenda, która powinna i będzie przekazywana kolejnym pokoleniom, bo swoją postawą zasłużył na to jak mało kto, będzie go brakowało. Jeszcze nie tak dawno zasiadał na trybunach grodkowskiej hali radując się ze zwycięstw i smucąc się po porażkach swojego ulubionego zespołu.

Odszedł nagle zostawiając po sobie ogromna spuściznę, drogę po której miejmy nadzieję będą teraz kroczyć jego następcy, drogę sukcesu i tytanicznej pracy. 

 

ŻEGNAJ, BĘDZIE CIĘ BRAKOWAĆ, ALE W NASZEJ PAMIĘCI POZOSTANIESZ NA ZAWSZE ŻYWY. CZEŚĆ TWEJ PAMIĘCI!

Nabożeństwo żałobneodbędzie się w środę 11.09 o godzinie 12:00 w kościele św. Michała Archanioła w Grodkowie 2019 r.

 

 

pełny HTML | wersja mobilna