święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


04.04.2019

Mecz o kolejne punkty. Zapowiedź spotkania z MKS Wieluń

Mecz o kolejne punkty. Zapowiedź spotkania z MKS Wieluń

Po serii dwóch przegranych meczów z Realem Astromal Leszno i Siódemką Miedź Legnica, które nie miały wpływu na pozycję grodkowskiej drużyny w ligowej tabeli, w sobotę nadarza się okazja do rehabilitacji za te porażki. Do Grodkowa zawita jedna z lepszych drużyn ligowych potyczek - MKS Wieluń.


 

 

 

Wielunianie w bieżącej edycji rozgrywek prezentuje wysoki i wyrównany poziom grania, będąc dla tych najmocniejszych zespołów wymagającym przeciwnikiem. W tabeli MKS zajmuje wysokie 4. miejsce, mając na swoim koncie 37. punktów! Zawodnicy z łódzkiego zdobyli 490. bramek, po stronie straconych odnotowali 445. bramek, co jest jednym z lepszych wyników w grze defensywnej.

 

Najskuteczniejsi zawodnicy to S.Famulski 73 bramki oraz J.Cepielik zdobywca 70 bramek, to  oni oraz bramkarz M.Krekora, obaj stanowią o sile wieluńskiego zespołu. W pierwszym spotkaniu Olimpu z MKS-em, lepsi byli gospodarze, padł wynik 28-20 dla wielunian,co ciekawe do przerwy to Olimpijczycy byli minimalnie lepsi i prowadzili 11-12. Wynik z pierwszej rundy pokazuję że zawodnicy z Grodkowa potrafią potrafili umiejętnie prowadzić grę w pierwszej części spotkania pod swoje dyktando.

 

W sobotę zawodnicy Olimpu będą chcieli dokonać rewanży nad zespołem MKS Wieluń. Podopieczni Mieszkowskiego i Malinowskiego będą musieli przystąpić do tego spotkania mocno skoncentrowani, zwłaszcza w drugiej połowie.

 

Początek spotkania w najbliższą sobotę (06.04) o godzinie 18:00 zapraszamy i liczymy na głośny i sportowy doping!

 

pełny HTML | wersja mobilna