aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


24.01.2019

Ligę czas zacząć! Zapowiedź spotkania z KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Ligę czas zacząć! Zapowiedź spotkania z KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Przerwa między rundami rozrywek o mistrzostwo 1-ej ligi sezonu 2018/2019 dobiegła końca. Szkoleniowcy grodkowskiego Olimpu w trakcie przygotowań do rundy wiosennej postawili w przygotowaniach głównie nacisk na doskonalenie gry drużyny oraz na wytrzymałość kondycyjną zawodników.


 

 

 

Już w najbliższy piątek 26.01.2019 o godz. 19:00 w Ostrowie Wlkp., Olimp zainauguruje swoje występy w rundzie rewanżowej z zespołem gospodarzy KPR Ostrovia. Piątkowi przeciwnicy Olimpijczyków to jedna z lepszych drużyn w lidze. Podopieczni trenera Kazimierza Kotlińskiego znajdują się obecnie tuż za podium na czwartym miejscu, zgromadzili na swoim koncie dotychczas 21. punktów.

 

Zawodnicy KPR-u zdobyli 293. bramki z czego najwięcej Patryk Marciniak, król strzelców rundy jesiennej - zdobywca 70 bramek. Po stronie straconych bramek przez KPR możemy odnotował stratę 283. bramek, czyli nieco więcej niż Olimp.

 

W pierwszym spotkaniu z tą drużyną olimpijczycy musieli zadowolić się remisem za dwa punkty. Można jedynie przypomnieć że przez większą część spotkania Olimp kontrolował wynik spotkania prowadząc w 45-ej minucie, aż 6 bramkami. Rozluźnienie oraz seria błędów gospodarzy pozwoliła zawodnikom z Ostrowa wywieść 1. punkt, zdobyty po serii rzutów karnych.

 

W piątek grodkowianie, mimo zajmowania niższej pozycji w tabeli jadą do Wielkopolski po całą pulę, zespół będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, co zresztą nieraz udowodnił. Ambitna postawa poparta niezła grą w ofensywie i całkiem porządną postawą w grze obronnej może napawać optymizmem w pierwszym po nowym roku spotkaniu. Wszyscy kibice będą oczekiwać w piątkowy wieczór samych dobrych wieści.

Transmisja na żywo:


 

pełny HTML | wersja mobilna