Gmina, U.M.
sulisław
partnerzy


2017-09-23
-
SKF KPR Sparta Oborniki MKS Tęcza Kościan
32 - 27
2017-09-23
-
MKST Astra Nowa Sól LKS OSiR Komprachcice
22 - 29
2017-09-23
-
MKS Żagiew Dzierżoniów TS Zew Świebodzin
20 - 21
2017-09-23
-
WKS Śląsk Wrocław SKS Orlik Brzeg
34 - 23
2017-09-23
-
KS Forza Wrocław SPR Bór Oborniki Śląskie
25 - 29
2017-09-23
-
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie SSRiR Start Konin
24 - 25
2017-09-23
-
UKS Olimp Grodków EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
33 - 16
2017-09-29
-
SPR Bór Oborniki Śląskie UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
31 - 26
2017-09-30
-
LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków
26 - 30
2017-09-30
-
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica WKS Śląsk Wrocław
16 - 24
2017-09-30
-
TS Zew Świebodzin KS Forza Wrocław
20 - 26
2017-09-30
-
SKF KPR Sparta Oborniki SKS Orlik Brzeg
36 - 19
2017-09-30
-
MKS Żagiew Dzierżoniów MKS Tęcza Kościan
22 - 24
2017-10-01
-
SSRiR Start Konin MKST Astra Nowa Sól
23 - 23
2017-10-07
-
UKS Olimp Grodków SSRiR Start Konin
30 - 19
2017-10-07
-
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica SKF KPR Sparta Oborniki
20 - 29
2017-10-07
-
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie TS Zew Świebodzin
21 - 30
2017-10-07
-
KS Forza Wrocław MKS Żagiew Dzierżoniów
35 - 20
2017-10-07
-
MKST Astra Nowa Sól SPR Bór Oborniki Śląskie
32 - 28
2017-10-07
-
WKS Śląsk Wrocław LKS OSiR Komprachcice
29 - 32
2017-10-08
-
MKS Tęcza Kościan SKS Orlik Brzeg
36 - 29
2017-10-13
-
SPR Bór Oborniki Śląskie UKS Olimp Grodków
20 - 33
2017-10-14
-
SSRiR Start Konin WKS Śląsk Wrocław
33 - 33
2017-10-14
-
TS Zew Świebodzin MKST Astra Nowa Sól
24 - 18
2017-10-14
-
LKS OSiR Komprachcice SKF KPR Sparta Oborniki
23 - 29
2017-10-14
-
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica MKS Tęcza Kościan
17 - 24
2017-10-14
-
MKS Żagiew Dzierżoniów SKS Orlik Brzeg
32 - 22
2017-10-15
-
KS Forza Wrocław UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
26 - 24
2017-10-20
-
WKS Śląsk Wrocław SPR Bór Oborniki Śląskie
24 - 39
2017-10-21
-
SKS Orlik Brzeg EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
25 - 30
2017-10-21
-
MKS Tęcza Kościan LKS OSiR Komprachcice
33 - 32
2017-10-21
-
UKS Olimp Grodków TS Zew Świebodzin
31 - 18
2017-10-21
-
MKST Astra Nowa Sól KS Forza Wrocław
17 - 27
2017-10-21
-
SKF KPR Sparta Oborniki SSRiR Start Konin
35 - 24
2017-10-22
-
MKS Żagiew Dzierżoniów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
25 - 25
2017-10-28
-
SPR Bór Oborniki Śląskie SKF KPR Sparta Oborniki
21 - 28
2017-10-28
-
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie MKST Astra Nowa Sól
25 - 22
2017-10-28
-
LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik Brzeg
33 - 20
2017-10-28
-
KS Forza Wrocław UKS Olimp Grodków
30 - 24
2017-10-28
-
SSRiR Start Konin MKS Tęcza Kościan
32 - 26
2017-10-28
-
TS Zew Świebodzin WKS Śląsk Wrocław
26 - 29
2017-10-28
-
MKS Żagiew Dzierżoniów EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
24 - 22
2017-11-04
-
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica LKS OSiR Komprachcice
26 - 35
2017-11-04
-
MKST Astra Nowa Sól MKS Żagiew Dzierżoniów
36 - 29
2017-11-04
-
MKS Tęcza Kościan SPR Bór Oborniki Śląskie
40 - 26
2017-11-04
-
WKS Śląsk Wrocław KS Forza Wrocław
20 - 25
2017-11-04
-
SKF KPR Sparta Oborniki TS Zew Świebodzin
29 - 24
2017-11-04
-
UKS Olimp Grodków UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
24 - 22
2017-11-04
-
SKS Orlik Brzeg SSRiR Start Konin
27 - 26
2017-11-11
-
TS Zew Świebodzin MKS Tęcza Kościan
30 - 24
2017-11-11
-
SPR Bór Oborniki Śląskie SKS Orlik Brzeg
27 - 25
2017-11-11
-
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie WKS Śląsk Wrocław
22 - 24
2017-11-11
-
MKS Żagiew Dzierżoniów LKS OSiR Komprachcice
28 - 31
2017-11-12
-
KS Forza Wrocław SKF KPR Sparta Oborniki
27 - 21
2017-11-12
-
SSRiR Start Konin EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
31 - 19
2017-11-12
-
MKST Astra Nowa Sól UKS Olimp Grodków
20 - 26
TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)
1.
UKS Olimp Grodków
8 21
1.
KS Forza Wrocław
8 21
1.
SKF KPR Sparta Oborniki
8 21
2.
MKS Tęcza Kościan
8 15
2.
LKS OSiR Komprachcice
8 15
3.
TS Zew Świebodzin
8 12
3.
SPR Bór Oborniki Śląskie
8 12
3.
WKS Śląsk Wrocław
8 12
4.
SSRiR Start Konin
8 11
5.
MKS Żagiew Dzierżoniów
8 8
6.
MKST Astra Nowa Sól
8 7
7.
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
8 4
8.
SKS Orlik Brzeg
8 3
8.
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
8 3

   Facebook: 

Kanał na Youtube:

 


Terminarz i wyniki

1. kolejka:

2017-09-23
SKF KPR Sparta Oborniki MKS Tęcza Kościan 32-27
2017-09-23
MKST Astra Nowa Sól LKS OSiR Komprachcice 22-29
2017-09-23
MKS Żagiew Dzierżoniów TS Zew Świebodzin 20-21
2017-09-23
WKS Śląsk Wrocław SKS Orlik Brzeg 34-23
2017-09-23
KS Forza Wrocław SPR Bór Oborniki Śląskie 25-29
2017-09-23
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie SSRiR Start Konin 24-25
2017-09-23
UKS Olimp Grodków EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 33-16

2. kolejka:

2017-09-29
SPR Bór Oborniki Śląskie UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 31-26
2017-09-30
LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 26-30
2017-09-30
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica WKS Śląsk Wrocław 16-24
2017-09-30
TS Zew Świebodzin KS Forza Wrocław 20-26
2017-09-30
SKF KPR Sparta Oborniki SKS Orlik Brzeg 36-19
2017-09-30
MKS Żagiew Dzierżoniów MKS Tęcza Kościan 22-24
2017-10-01
SSRiR Start Konin MKST Astra Nowa Sól 23-23

3. kolejka:

2017-10-07
UKS Olimp Grodków SSRiR Start Konin 30-19
2017-10-07
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica SKF KPR Sparta Oborniki 20-29
2017-10-07
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie TS Zew Świebodzin 21-30
2017-10-07
KS Forza Wrocław MKS Żagiew Dzierżoniów 35-20
2017-10-07
MKST Astra Nowa Sól SPR Bór Oborniki Śląskie 32-28
2017-10-07
WKS Śląsk Wrocław LKS OSiR Komprachcice 29-32
2017-10-08
MKS Tęcza Kościan SKS Orlik Brzeg 36-29

4. kolejka:

2017-10-13
SPR Bór Oborniki Śląskie UKS Olimp Grodków 20-33
2017-10-14
SSRiR Start Konin WKS Śląsk Wrocław 33-33
2017-10-14
TS Zew Świebodzin MKST Astra Nowa Sól 24-18
2017-10-14
LKS OSiR Komprachcice SKF KPR Sparta Oborniki 23-29
2017-10-14
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica MKS Tęcza Kościan 17-24
2017-10-14
MKS Żagiew Dzierżoniów SKS Orlik Brzeg 32-22
2017-10-15
KS Forza Wrocław UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 26-24

5. kolejka:

2017-10-20
WKS Śląsk Wrocław SPR Bór Oborniki Śląskie 24-39
2017-10-21
SKS Orlik Brzeg EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25-30
2017-10-21
MKS Tęcza Kościan LKS OSiR Komprachcice 33-32
2017-10-21
UKS Olimp Grodków TS Zew Świebodzin 31-18
2017-10-21
MKST Astra Nowa Sól KS Forza Wrocław 17-27
2017-10-21
SKF KPR Sparta Oborniki SSRiR Start Konin 35-24
2017-10-22
MKS Żagiew Dzierżoniów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25-25

6. kolejka:

2017-10-28
SPR Bór Oborniki Śląskie SKF KPR Sparta Oborniki 21-28
2017-10-28
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie MKST Astra Nowa Sól 25-22
2017-10-28
LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik Brzeg 33-20
2017-10-28
KS Forza Wrocław UKS Olimp Grodków 30-24
2017-10-28
SSRiR Start Konin MKS Tęcza Kościan 32-26
2017-10-28
TS Zew Świebodzin WKS Śląsk Wrocław 26-29
2017-10-28
MKS Żagiew Dzierżoniów EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 24-22

7. kolejka:

2017-11-04
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica LKS OSiR Komprachcice 26-35
2017-11-04
MKST Astra Nowa Sól MKS Żagiew Dzierżoniów 36-29
2017-11-04
MKS Tęcza Kościan SPR Bór Oborniki Śląskie 40-26
2017-11-04
WKS Śląsk Wrocław KS Forza Wrocław 20-25
2017-11-04
SKF KPR Sparta Oborniki TS Zew Świebodzin 29-24
2017-11-04
UKS Olimp Grodków UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 24-22
2017-11-04
SKS Orlik Brzeg SSRiR Start Konin 27-26

8. kolejka:

2017-11-11
TS Zew Świebodzin MKS Tęcza Kościan 30-24
2017-11-11
SPR Bór Oborniki Śląskie SKS Orlik Brzeg 27-25
2017-11-11
UKS GOKIS Kąty Wrocławskie WKS Śląsk Wrocław 22-24
2017-11-11
MKS Żagiew Dzierżoniów LKS OSiR Komprachcice 28-31
2017-11-12
KS Forza Wrocław SKF KPR Sparta Oborniki 27-21
2017-11-12
SSRiR Start Konin EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 31-19
2017-11-12
MKST Astra Nowa Sól UKS Olimp Grodków 20-26
pełny HTML | wersja mobilna