Marszałek
Sponsorzy 2023

02.04.2017

Olimp Przegrał z KSSPR Końskie

Podopieczni Michała Piecha do rozegrania mieli jeszcze kilka spotkań, ewentualne zwycięstwo we wszystkich pozwoliłoby na utrzymanie się zespołu w pierwszej lidze. Sobotnia przegrana przekreśliła te plany i jest już niemal pewne, że Olimp rozpocznie przyszły sezon od gry w drugiej lidze. Podopieczni trenera Michała Przybylskiego pewnie pokonali zawodników z Grodkowa wygrywając 33:27.

Do czwartej minuty mecz był wyrównany. Popularne Konie w szóstej minucie wyszły na prowadzenie i już praktycznie do ostatniego gwizdka już go nie oddały W 9. minucie było 6:3 dla gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem i różnicą siedmiu bramek dla KSSPR Końskie.

W drugiej część spotkania KSSPR rozpoczął od silnego uderzenia, trafiając trzykrotnie w 34 minucie objęli dziesięciobramkowe prowadzenie. W 54 minucie Olimp poderwał się trafiając do bramki rywali cztery razy z rzędu, wynik na tablicy wynosił wówczas 29:23. Ostatnie sześć minut spotkania było pod pełną kontrolą, spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 33:27

Dla przypomnienia w pierwszej rundzie w Grodkowie w spotkaniu z KSSPR, miejscowy Olimp zremisował 27:27

KSSPR Końskie – UKS Olimp Grodków 33:27 (18:11)

KSSPR: Łukasz Stępień, Daniel Szot 1 – Dawid Jakubowski 2, Bartosz Sękowski 1, Krzysztof Słonicki, Dawid Walewski, Dawid Maleszak 5, Ernest Pilarski 3, Rafał Jamioł 4, Michał Kupis, Przemysław Matyjasik 1, Tomasz Napierała, Patryk Mastalerz 9, Piotr Gasin 3, Piotr Rutkowski 4. Trener Michał Przybylski. Kary 6 minut.

UKS: Marcin Młoczyński, Maksymilian Madaliński – Maciej Maciejewski 1, Sebastian Kolanko 2, Jan Klimków 3, Paweł Chmiel 1, Bogumił Baran 4, Łukasz Gradowski 3, Bartosz Żubrowski 2, Łukasz Ogorzelec 3, Michał Piech 2, Rafał Świerczyński 1, Paweł Prokop 5. Trener Michał Piech. Kary 8 minut.

SędziowieWeronika Bijak i Paulina Ryczek – Kraśnik. Widzów: 300.