Życzenia Wielkanocne

14.02.2022

ZWYCIĘSTWO OLIMPU !!! 32:22

ZWYCIĘSTWO OLIMPU !!!  32:22

ZWYCIĘSTWO OLIMPU !!! Pewna druga wygrana w tej rundzie tym razem z drużyną z Leszna ! Gratulacje dla trenerów, całego sztabu i oczywiście naszych chłopaków ! Wynik końcowy 32 -22 potwierdza, że forma drużyny jest naprawdę wysoka

Od pierwszych minut spotkania nasi zawodnicy pokazali, że wygrana w poprzednim meczu w Świdnicy nie była przypadkiem i już po niespełna 10 minutach meczu pewnie wyszliśmy na prowadzenie 6-1. Drużyna przyjezdnych co prawda zaczęła odrabiać straty i w 20 minucie meczu na tablicy pojawił się wynik 10 - 8 dla Olimpu jednak po chwilowej niemocy naszych chłopaków do szatni schodziliśmy z 7 bramkową przewagą (17-10) !!
Druga połowa spotkania wyglądała podobnie jak ostatnie 10 minut pierwszej połowy, zawodnicy Olimpu nie oddali inicjatywy i pewnie kończyli wypracowane akcje, 100 % -towa skuteczność i efektowne kontry pozwoliły przez drugą część spotkania kontrolować wynik. W 46 minucie spotkania na tablicy widniał wynik 25 - 17, a końcowa syrena spotkania pozwoliła cieszyć się wysokim zwycięstwem. Różnica aż 10 bramek pozwala z optymizmem patrzyć na dalszą fazę rozgrywek i walkę o czołowe lokaty w grupie B.
Zwycięstwo jak i postawa olimpijczyków bardzo cieszy, tym bardziej, że w pierwszej rundzie jak pisaliśmy zapraszając na mecz, przegraliśmy z drużyną z Leszna na ich terenie jedną bramką.
Na wielkie brawa zasługuje cały nasz zespół ! Wszyscy zawodnicy mogli zagrać w tym meczu, a co bardzo cieszy, nasza młodzież pokazuje, że z meczu na mecz są coraz większą wartością dodaną dla drużyny, trener może na nich liczyć, a oni pewnie wykorzystują swoje szanse na grę na parkiecie