sPOTKANIA LIGOWE LISTOPAD GRUDZIEŃ
Sponsorzy 2021


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


26.03.2021

Olimp wznawia rozgrywki. Po przerwie zagra z PKM Zachód AZS UZ

Olimp wznawia rozgrywki. Po przerwie zagra z PKM Zachód AZS UZ

W najbliższą sobotę po dwóch tygodniach przerwy do gry powracają Olimpijczycy. W spotkaniu wyjazdowym, grodkowianie zmierzą się z sąsiadem w tabeli ligowej - PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, obie ekipy na swoim koncie mają bowiem po dziesięć punktów.

 


 

 

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w na hali przy ul. Szafrana. Gospodarze spotkania będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, mając na uwadze, że w pierwszym spotkaniu obecnego sezonu oba zespoły zremisowały 29:29 w Grodkowie, po dogrywce w rzutach karnych lepsi byli Olimpijczycy i wówczas to oni zgarnęli dwa punkty. Zapowiada się ostra walka o ligowe punkty, których oba zespoły potrzebują jak tlenu.

Zielonogórzanie „na papierze” wypadają nieco lepiej niż zespół z Grodkowa. Mają nieznacznie lepszy atak, ale dzięki wspomnianej wygranej w Grodkowie, to Olimpijczycy zajmują wyższą pozycję w tabeli. Akademicy znajdują się na dziesiątej a Olimpijczycy dziewiątej pozycji. Ewentualna wygrana jednego z zespołów pozwoli na nieznaczny awans w tabeli ligowej.

Obrona Olimpu powinna mieć na oku Hurberta Kulińskiego i Adriana Franaszka, obaj zawodnicy to najlepsi strzelcy. Pierwszy z nich z dorobkiem 70 bramek znajduje się w pierwszej dziesiątce listy strzelców.

 Transmisję ze spotkania przeprowadzi Lubuski Kanał Sportowy oraz Radio Index 96 fm.

 

 

pełny HTML | wersja mobilna