KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


06.03.2021

Olimp z czwartą porażką z rzędu w rundzie wiosennej!

Olimp z czwartą porażką z rzędu w rundzie wiosennej!

W sobotę (06.03) UKS Olimp rozegrał awansem spotkanie 21. Kolejki z MSPR Siódemka Miedź Legnica, które miało pierwotnie zostać rozegrane w maju. Było to czwarte spotkanie w którym odnieśli porażkę i czwarte z jedną z najmocniejszych ekip w obecnych rozgrywek pierwszej ligi w grupie „B”.

 


 

 

Spotkanie lepiej zaczęli przyjezdni którzy po sześciu minutach prowadzili 1:3. W kolejnych grodkowianie zdołali zbliżyć się na jedną bramkę dodatkowo na bramce rzut karny obronił Zając. Dobra postawa gospodarzy nie trwała długo w kolejnych minutach pierwszej połowy przewyższali przyjezdni, nie pozwalając gospodarzom na zbliżenie. Miedziowi przez większość pierwszej połowy mieli kilku bramkową przewagę. Do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 13:17.

Po zmianie stron Miedziowi nadal nie odpuszczali, mimo starań Olimpijczyków nie trudno byłoby wskazać zwycięzcę tego spotkania już po pierwszej połowie. Przyjezdni w drugiej odsłonie nie odpuścili, a gospodarze popełniali błędy zarówno w ataku i obronie, co pozwoliło rywalom na powiększenie swojej przewagi. Wszystko przełożyło się na końcowy wynik i wygraną zespołu z Legnicy, różnicą dwunastu bramek.

- Rozegraliśmy dotychczas cztery spotkania, w których doznaliśmy cztery porażki z zespołami z górnej części tabeli. Mamy nadzieję, że w kolejnych nasz zespół zdobędzie punkty z zespołami znajdującymi się w zasięgu naszej ręki – powiedział po spotkaniu Paweł Łągiewka, jeden ze szkoleniowców UKS Olimp Grodków.

Za tydzień w sobotę (13.03) Olimpijczycy na wyjeździe rozegrają awansem spotkanie z SPR Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie.

UKS Olimp Grodków – MSPR Siódemka Miedź Legnica 27:39 (13:17)

Olimp: Zając – Maciejewski 3, Hertel 5, Kuka, Prokop, Kolanko 4, Stępień, Rogaczewski P., Nowak 3, Juros 3, Rogaczewski K. 6, Wiśniowiecki 3. Kary 12 min. Karne 2/2. Trenerzy: Paweł Łągiewka, Adam Boczarski.

MSPR: Dekarz, Stachurski - Pacek 1, Przybylak, Siwak 2, Kowalik 1, Nowosielski 1, Jaśkowski 7, , Skrabania 6, Bogudziński 2, Pawłowski 3, Kruszelnicki, Wychowaniec 6, Strycz 5, Paterek 5. Kary 10 min. Karne 3/1. Trener: Piotr Będzikowski.

 

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna