KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


03.03.2021

Spotkanie z MSPR Siódemka Miedź Lenica rozegrane awansem w najbliższą sobotę

Spotkanie z MSPR Siódemka Miedź Lenica rozegrane awansem w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę (06.03) Olimpijczycy zagrają awansem spotkanie z MSPR-em Siódemka Miedź Legnica. Będzie to czwarte z rzędu spotkanie z bardzo wymagającą drużyną w grupie „B” I Ligi dla Grodkowian. Zgodnie z terminarzem mecz z Olimpem Grodków miał zostać rozegrany w ramach 21. kolejki – 15 maja.

 


 

 

„Miedziowi” zajmują na równi z trzeba innymi zespołami pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Zespół z Legnicy, ma na swoim koncie 30. Punktów podobnie jak TL Ubezpieczenia Stal Gorzów oraz Ostrovia Ostrów Wlkp. Z całej tej trójki to właśnie ekipa z dolnośląskiego może pochwalić się najlepszą grą w obronie i na bramce, bowiem straciła w 13 spotkaniach 303 bramki. Jeżeli chodzi o atak to jest on jednym z najskuteczniejszych w obecnym sezonie, zawodnicy trafiali celnie do bramek swoich rywali  396 razy.

Najskuteczniejszym zawodnikiem „Miedziowych” jest Wojciech Strycz, skrzydłowy w dwunastu rozegranych spotkaniach zdobył 78 bramek i jest w pierwszej piątce klasyfikacji strzelców. Drugi najskuteczniejszy skrzydłowy Paweł Paterek, rozegrał o jedno spotkanie więcej i ma na swoim koncie o dwie bramki mniej niż Strycz. Ich klubowy kolega Karol Siwak, również gający na pozycji skrzydłowego pokonał bramkarzy 42. Razy w dwunastu ligowych spotkaniach.

Tak duża skuteczność rzutowa ze skrzydeł w Siódemce Miedź pokazuje, że obrona Olimpu powinna się mieć na baczności przede wszystkim na skrzydłach.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna dla kibiców na naszym klubowym profilu społecznościowym. Zapraszamy do oglądania.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna