KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


12.02.2021

Olimp rozpocznie rundę rewanżową od ciężkiego spotkania

Olimp rozpocznie rundę rewanżową od ciężkiego spotkania

W sobotę (13.02) Olimp powraca na parkiety pierwszej ligi. W rundzie rewanżowej zmierzy się w Gorzowie Wlkp. Z miejscową TL Ubezpieczenia Stal. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bowiem będzie ono debiutem sztabu trenerskiego Boczarski-Łągiewka, ponadto na parkiecie powinny pojawić się również owe twarze..

 


 

 

 

Przez większą część rundy jesiennej to Gorzowianie zajmowali pierwsze miejsce na podium. Obecnie z dorobkiem 24. Punktów zajmują drugą lokatę, tuż za nimi depczą im po piętach Śląsk Wrocław i Ostrovia Ostrów Wlkp., którzy mają na swoim koncie po takiej samej liczbie punktów co TL Ubezpieczenia Stal Gorzów Wlkp.

- W pierwszym spotkaniu udajemy się na ciężki teren, mamy nadzieję że sprawimy niespodziankę i uda się zdobyć punkty  - mówi Paweł Łągiewka, jeden ze szkoleniowców Olimpu.

W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej Stalowcy pokonali na wyjeździe pokonali Grunwald Poznań różnicą dwóch bramek 20:22. Stalowcy w rozegranych jedenastu spotkaniach odnieśli osiem zwycięstw i trzy porażki, do bramki swoich rywali trafili 344, co jest najlepszym wynikiem wśród rywalizujących zespołów, stracili 292 bramki, czyli o dziesięć więcej niż Olimp.

Naj skuteczniejszym zawodnikami gospodarzy jest Aleksander Kryszeń zajmujący czwarte miejsce na liście strzelców z dorobkiem 79. bramek w 11. Spotkaniach. Drugi zawodnik Stali z najlepszą skutecznością to Mateusz Stupiński z 68. Bramkami, trzeci Dawid Pietrzkiewicz z 50. Bramkami.

Początek spotkania o godzinie 17:00. Gospodarze zapowiadają transmisję ze spotkania na swoim profilu społecznościowym Facebook.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna