KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


12.02.2021

Olimp zakończył przygotowania do rundy rewanżowej

Olimp zakończył przygotowania do rundy rewanżowej

Olimp zakończył przygotowania do rundy rewanżowej, ostatnie treningi pod okiem nowych szkoleniowców wyglądają zupełnie inaczej niż dotychczas. Olimpijczycy rozpoczęli przygotowania jeszcze w 2020 r. od indywidualnych zaleceń,  natomiast do treningów na gali wrócili zaraz po nowym roku.

 


 

 

 

Nie da się ukryć, że część przygotowań została przeprowadzona pod okiem jeszcze poprzedniego sztabu trenerskiego Malinowski-Mieszkowski. Nowy sztab rozpoczął pracę z zespołem zaledwie dwa tygodnie przed rozegraniem pierwszego oficjalnego spotkania ligowego.

- Zmieniliśmy dotychczasową taktykę zespołu, pragniemy aby zespół wskoczył na nieco szybsze obroty, zobaczymy co z tego wyjdzie w Gorzowie Wlkp. – powiedział Paweł Łągiewka, trener UKS Olimp Grodków.

Przez półtora miesiąca, grodkowianie rozegrali również dwa trzy spotkania kontrolne z OSIREM Komprachcice, SKS Orlik Brzeg i GOKiS Kąty Wrocławskie. Dwa pierwsze zakończyły się wygraną, natomiast w ostatnim Grodkowianie doznali porażki . Trenerzy mieli okazję do przetestowania różnych rozwiązań taktycznych przed pierwszym spotkaniem.

- Chcemy nieco odmłodzić skład naszego zespołu, jeżeli chodzi o przygotowania do nadchodzącej rundy rewanżowej, to dajemy radę! Zespół, ponownie powtórzę się przytaczając poprzednią wypowiedź wspiera mnie na każdym kroku. W nadchodzącym miesiącu chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i przełamać się - zaznacza trener UKS Olimpu.

Wraz ze zmianą sztabu trenerskiego do zespołu dołączyli młodzi zawodnicy o czym wspomniał szkoleniowiec. Na parkiecie można spodziewać się powiewu nowości i powrotów.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna