KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


04.12.2020

Spotkanie w Legnicy. Olimp zmierzy się z Siódemką

Spotkanie w Legnicy. Olimp zmierzy się z Siódemką

Po serii udanych spotkań Olimpijczycy udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Legnicy. W sobotę (05.12) zawodnicy zagrają z Siódemką. Spotkanie z miedziowymi nie będzie należało do łatwych, zajmują bowiem trzecie miejsce w tabeli ligowej.


 

 

 

 

Siódemka Miedź Legnica rozegrała do tej pory siedem spotkań, podobnie jak Olimp. W sześciu starciach odniosła zwycięstwo, porażki doznała w pojedynku z liderem Stalą Gorzów Wlkp. Na swoim koncie w obecnym sezonie zgromadziła 17 punktów.

 

Zawodnicy drużyny z województwa dolnośląskiego skutecznie trafiali do bramki swoich rywali 212 razy. Stracili natomiast 165 bramek. Przy Olimpie podopieczni Piotra Będzikowskiego wypadają „na parkiecie” lepiej, ale nie oznacza to, że grodkowianie są bez szans w starciu z "Miedziowymi".

 

Do najgroźniejszych zawodników na których będzie musiała uważać obrona Olimpijczyków najeżą Wojciech Strycz (6m/46 bramek), Paweł Paterek (7m/40 bramek) oraz Karol Siwak (6m/25 bramek).

 

Siódemka Miedź Legnica – Olimp Grodków, sobota (5 grudnia), godz. 18.00, hala przy ul. Lotniczej. Mecz bez udziału publiczności. Transmisja na Facebooku, na fanpage’u Siódemki (TUTAJ).

 

 

pełny HTML | wersja mobilna