KRS
Sponsorzy 2020
1
3
1


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


21.11.2020

Olimp po miesiącu wraca do gry! Dziś zagra na wyjeździe

Olimp po miesiącu wraca do gry! Dziś zagra na wyjeździe

Po drugiej dłuższej przerwie spowodowanej koronawirusem Olimpijczycy wracają na parkiet. W ramach 8 kolejki w sobotę (21.11) zmierzą się z MKS-em Real-Astromal Leszno. Dla zawodników z Grodkowa spotkanie może być okazją do pokonania gospodarzy i zdobycia upragnionych pierwszych punktów.


 

 

 

Zawodnicy duetu trenerskiego Malinowski-Mieszkowski z powodu koronawirusa musieli przełożyć dwa spotkania na inny termin. Na parkiet wybiegają ponownie po miesięcznej przerwie, w tym czasie mieli rozegrać jeszcze spotkanie z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie.

 

Sytuacja w obu zespołach: Olimpu i gospodarzy z Leszna jest nie najlepsza. Drużyna  z Wielkopolski ma przewagę nad Olimpem trzech punktów, a na swoim koncie ma rozegrane o dwa spotkania więcej niż grodkowianie, którzy zajmują ostatnie miejsce po rozegraniu jedynie czterech spotkań. Gospodarze w sześciu spotkaniach zdobyli 129 bramek, natomiast na tle pozostałych, wyżej notowanych zespoły stracili nieznacznie mniej – 159 bramek. Do najskuteczniejszych zawodników nalerzą Krzysztof Meissner, Mateusz Płaczek, Piotr Łuczak, wszyscy mają na swoim koncie dwadzieścia lub więcej bramek. 

 

Początek spotkania o godzinie 18:00. Gospodarze przygotowali również transmisję LIVE dla kibiców obu drużyn, którzy nie mogą być obecni na hali sportowej "TRZYNASTKA". Ttransmisję można obejżeć poniżej:

pełny HTML | wersja mobilna