święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


08.02.2020

Dziś zaczyna się runda rewanżowa. Pierwsze spotkanie na wyjeździe z Olimpią!

Dziś zaczyna się runda rewanżowa. Pierwsze spotkanie na wyjeździe z Olimpią!

Olimp rozpoczyna dziś (08.02) rundę rewanżową. W pierwszym spotkaniu drugiej rundy zmierzy się z Olimpią MEDEX Piekary Śląskie. Pojedynek obu zespołów może być jednym z ciekawszych w tej kolejce, oba zespoły bowiem to sąsiedzi w tabeli ligowej, których dzieli jedynie punkt.


 

 

 

 

W pierwszym pojedynku obu zespołów Olimpijczycy byli blisko, ale ostatecznie to Piekarzanie wygrali w Grodkowie 28:30. Wyżej w tabeli znajduje się Olimpia z dorobkiem 13. punktów, Olimp ma jedynie o jeden mniej! Zespół ze Śląska na swoim koncie ma cztery wygrane, siedem przegranych jeden punkt po przegranej w rzutach karnych.

Na początku obecnego sezonu pisaliśmy, przed pierwszym spotkaniem obu drużyn, że zespół z Piekar przeszedł przebudowę, drużynę opuściło kilku zawodników. Oczywiście zmiana miała duży wpływ, ale młodzi zawodnicy z Piekar dobrze sobie radzą w ataku, co świadczy liczba zdobytych bramek w ilości 306. Gorzej radzą sobie natomiast w obronie, gdzie ich bramkarze przepuścili 333., co jest drugim najgorszym wynikiem.

O sile zespołu stanowią młodzi zawodnicy. Ich najlepszy zawodnik to Patryk Miłek, młody rozgrywający piastuje drugie miejsce na liście królów strzelców w 11. Spotkaniach zdobył 82 bramki. Drugi ich zawodnik to skrzydłowy, Michał Rosół, który ma na swoim koncie 48. Bramek, stawkę zamyka Szymon Kotalczyk, to drugi rozgrywający z dorobkiem 41. Zdobytych bramek.

Początek spotkania o godzinie 18:00 w Piekarach Śląskich na Hali Sportowej MOSiR-Olimpia przy ul. gen. Jerzego Ziętka 60.

 

pełny HTML | wersja mobilna