święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


06.12.2019

43. Listopadowy Turniej Piłki Ręcznej w Gdańsku. Młodzicy zajęli ósme miejsce!

43. Listopadowy Turniej Piłki Ręcznej w Gdańsku. Młodzicy zajęli ósme miejsce!

W dniach 8-10 listopada nasza drużyna UKS Olimp Grodków kategoria młodzik brała udział w 43. Listopadowym Turnieju Piłki Ręcznej w Gdańsku. W turnieju brało udział 18 drużyn z całej Polski oraz z Białorusi. Na miejsce dojechaliśmy o godzinie 13, szybko się zameldowaliśmy w hotelu i pojechaliśmy zwiedzać Gdańsk między innymi pojechaliśmy nad morze.18 ekip zostało podzielonych na 6 grup po 3 drużyny. Trafiliśmy do grupy z Sambor Tczew II oraz z SKA Mińsk (Białoruś).


 

Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Tczewa. Graliśmy mocno w obronie i ataku. Pewnie zwyciężyliśmy 17 do 10. Drugim i ostatnim meczem w fazie grupowej był mecz z ekipą SKA Mińsk. Spotkanie było bardzo zacięte – padała bramka za bramką. Jednak rywale okazali swoją wyższość i wygrali przewagą 4 bramek. 

Wyszliśmy z grupy na drugim miejscu i podjęliśmy walkę o pierwszą "szóstkę" turnieju. Trafiliśmy na drużynę z pierwszego miejsca sąsiedniej grupy ROCOR MIŃSK I. Spotkanie rozegraliśmy w dużym osłabieniu - dwóch zawodników nie mogło grać z powodu kontuzji. Można powiedzieć, że podcięło to nam skrzydła i drużyna z Białorusi pewnie z nami wygrała (drużyna ta wygrała cały turniej). Ostatecznie pozostała nam walka o miejsca 7-12. 

Pod koniec dnia rozegraliśmy zmagania z drużyną z Olecka. Mecz był bardzo ciężki, zacięty oraz brutalny. Ostatecznie udało nam się zwyciężyć 20-18. Trzeciego dnia turnieju z samego rana rozegraliśmy bardzo ważny mecz, który decydował czy zagramy o siódmą lokatę, czy gorzej premiowane miejsce dziewiąte. Naszym przeciwnikiem był Sambor Tczew I. Spotkanie było bardzo wyrównana ostatecznie udało się nam wygrać 10-9. Zwycięstwo pozwoliło nam zagrać o 7. miejsce z ekipą ROCOR MIŃSKI II.

Niestety, po ciężkiej walce nasz zespół przegrał i ostatecznie zajął  8. miejsce. Naszym celem była co najmniej pierwsza ,,ósemka’’ turnieju, co udało się osiągnąć. Serdecznie dziękujemy klubowi, sponsorom oraz rodzicom, którzy dofinansowali ten wyjazd.

 

 

Skład Drużyny : Krzysztof Migoń, Bartosz Jończyk, Kuba Szymankiewicz, Michał Błauciak, Marcin Wisła, Dominik Galus, Emil Makowski, Rafał Kopaniecki, Filip Mańko, Maciej Borkowski, Miłosz Szczurek, Maciej Zawadzki, Marcin Jacków, Piotr Kuka, Karol Studziński , Kamil Migoń 

Trener Drużyny : Paweł Łągiewka , asystent Trenera: Paweł Ludwig

 

 

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna