święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


07.12.2019

Po ostatnie punkty do Leszna!

Po ostatnie punkty do Leszna!

W sobotę Olimp udaje się do Wielkopolski, aby rozegrać ostatnie w tym roku spotkanie ligowe. Ich rywalem będzie miejscowy Real-Astromal, z którym grodkowianie wygrali w zeszłą środę przed własną publicznością w pierwszej rundzie eliminacyjnej Pucharu Polski 31:26. Leszczynianie w boju o ligowe punkty zapowiadają rewanż za przegraną w Grodkowie, natomiast zawodnicy Malinowskiego będą chcieli powtórzyć wygraną w rozgrywkach ligowych.


 

 

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (6.12) o godzinie 18:00, w hali sportowej przy PSP 13. Ostatnia drużyna kończącącej się rundy jesiennej na swoim koncie zgromadziła jedynie 3. punkty! Z pozoru wydaje się to mało, ale leszczynianie to groźny zespół i doświadczony, co widzieliśmy w środowym spotkaniu w PP w Grodkowie.

 

Do tej pory zespół z Wielkopolski wygrał jedynie w jednym spotkaniu. Na wyjeździe w 3. kolejce pokonał MKS Wieluń 23:26. W Grodkowie najwięcej bramek rzucili Kamil Napierkowski i Hubert Kuliński odpowiednio po 6. i 5. bramek, ale najbardziej Olimpijczycy powinni obawiać się Marcina Jaśkowskiego, który był wyróżniającym się zawodnikiem. W klasyfikacji strzelców ten zawodnik zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 60. bramek i jest najlepszym strzelcem swojego zespołu.

 

Jeżeli Olim powtórzy wynik, jakim zakończyło się środowe spotkanie PP to grodkowianie będą mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Liczymy, że kibice będą trzymali za nasz zespół kciuki i uda się nam wygrać na zakończenie rundy.

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna