święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


04.12.2019

Pierwsza runda Pucharu Polski dla Olimpijczyków!

Pierwsza runda Pucharu Polski dla Olimpijczyków!

Olimp wygrywa pierwszą batalię w Pucharze Polski z MKS Real-Astromal Leszno. Grodkowianie pokonali zespół z Wielkopolski, choć to spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Podopieczni Malinowskiego pokonali swoich rywali 31:26 i to oni zagrają w kolejnej rundzie eliminacyjnej.


 

 

 

 

W pierwszej Rundzie eliminacyjnej PP wzięło udział 14. zespołów. W tegorcznej edycji PP bierze udział 29. zespołów z wszystkich grup pierwszej ligi i Super Ligi. Kolejne spotkanie PP zostanie rozegrane 11. grudnia,  natomiast na wyłonienie rywala w drugiej rundzie zespół z Grodkowa poczekać, aż wszystkie drużyny rozegrają swoje spotkania w pierwszej rundzie. Trzecia runda zostanie rozgrania 26 stycznia 2020 roku, wówczas poza mistrzem i wicemistrzem Polski dołączą superligowe zespoły.

Dla przypomnienia w sobotę nasi zawodnicy udadzą się właśnie do Wielkopolski, by w ligowym boju zmierzyć się z zespołem z Leszna. Będzie to ostatni mecz tej rundy i w tym roku w ramach rozgrywek pierwszej ligi.

UKS Olimp Grodków - MKS Real-Astromal Leszno 31:26 (15:11)

Olimp: Zając, Łągiewka - Stępień 5, Hertel 4, Chmiel 1, Juros 4, Mierzwiński 3, Rogaczewski, Świerczyński, Wiśniowiecki, Daszczenko 5, Kolanko 5, Szulc 3. Karne 7/5. Kary 12. min. Trener Aleksander Malinowski.

MKS: Maleszka - Przekwas 1, Rogoziński 3, Wierucki, Kuliński 5, Meissner 2, Jaśkowski 3, Buda, Raczkowiak 4, Freiske 1 Radoła 1, Skorupiński, Królikowski, Napierkowski 6. Karne 6/5. Kary 16. min.

pełny HTML | wersja mobilna