święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


30.11.2019

Akademicy w Grodkowie. Zapowiedź spotkania z PKM Zachód AZS UZ

Akademicy w Grodkowie. Zapowiedź spotkania z PKM Zachód AZS UZ

Już dziś (30.11) Olimpijczycy zagrają ostatnie spotkanie domowe. Do Grodkowa przyjeżdżają Akademicy z Zielonej Góry. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poszerzenia stanu posiadania punktów przez jeden z zespołów, oczywiście uważamy że to nasi zawodnicy będą faworytem tego spotkania i dołączą do swojej kolekcji 3 punkty!


 

 

W tabeli ligowej oba zespoły są bardzo blisko siebie i dzieli je jedynie różnica dwóch punktów na korzyść zespołu z Zielonej Góry. Akademicy do tej pory zgromadzili na swoim koncie 12. punktów na które wygrali cztery spotkania, natomiast w pięciu odnieśli porażkę. W ostatnich pięciu spotkaniach, zielonogórzanie odnieśli dwie porażki i trzy zwycięstwa. Dwie wygrane na styku różnica jednej bramki, zapewniły im komplet punktów, natomiast w zawodach przeciwko drużynie z Leszna odnieśli największe zwycięstwo. Zespół z Wielkopolski przegrał w meczu wyjazdowym wówczas 26:19.

 

Zawodnicy Olimpu w obronie będą musieli uważać na dwóch wysokich rozgrywających. Najskuteczniejsi Adrian Franaszek oraz Daniel Mieszkian to mierzący prawie dwa metry zawodnicy, którzy zdobyli po 36. bramek i to w głównej mierz oni stanowią o sile zespołu z Lubuskiego. Do wspomnianej dwójki dołącza skrzydłowy Szymon Gołębiowski oraz obrotowy Adam Szarłowicz, obaj zdobyli odpowiednio 34. i 33. bramki.

 

Będzie to trudne spotkanie dla zawodników Olimpu, aczkolwiek wiemy że nasi zawodnicy potrafią zaskakiwać w spotkaniach u siebie, zwłaszcza w końcówce pierwszej rundy. Początek spotkania o godzinie 18:00, serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej drużyny w grze na parkiecie!

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna