1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


04.10.2019

Anilana w Grodkowie! Zapowiedź trzeciej kolejki

Anilana w Grodkowie! Zapowiedź trzeciej kolejki

Po nieudanym starcie przed własną publicznością, gdzie grodkowianie nieznacznie ulegli Olimpii Piekary Śl., nadarza się okazja do poprawy wizerunku drużyny. Wyjazdowa potyczka z Ostrovią była symptomem tej poprawnej i zaskakująco dobrej gry zespołu w meczu drugiej kolejki, gdzie grodkowianie po mistrzowsku ograli gospodarzy, przywożąc z jakże piekielnie trudnego terenu dwa cenne punkty.


 

 

W sobotę do Grodkowa zawita zespół UKS Anilana Łódź, który w bieżących rozgrywkach rozpoczął bardzo pechowo doznając dwóch porażek. W pierwszym meczu przegrywając walkowerem-brak zabezpieczenia medycznego. W drugim nieznacznie ulegając zespołowi Stali Gorzów 28-27.

Anilana to zespół z którym grodkowianom zawsze grało się ciężko. Drużyna łodzian to zespół młody podparty kilkoma rutyniarzami, którzy odpowiadają za oblicze drużyny. Czołowe postacie zespołu to skrzydłowy Matyjasik Marcin oraz Stolarski Jan zdobywcy ponad połowy bramek w meczu ze Stalą Gorzów, nie można pominąć przy tej wyliczance stróży łódzkiej bramki którzy pomagają wydatnie w trzymanie wyniku prezentując przy tym wysoki kunszt wyszkolenia.

Zapowiada się ciekawy mecz, jeśli forma Olimpijczyków utrzyma tendencje zwyżkowe to wynik tego spotkania może sprawić radość kibicom, którzy będą głośno zagrzewać swoich zawodników do walki na całego!

pełny HTML | wersja mobilna