święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


27.09.2019

Wyjazd Olimpu do Wielkopolski. Starcie z Ostrrovią

Wyjazd Olimpu do Wielkopolski. Starcie z Ostrrovią

Po nie udanej inauguracji przed własną publicznością nasi zawodnicy będą szukali punktów w Wielkopolsce. Już jutro (sobota) Olimp rozegra drugą kolejkę ligową, rywalem grodkowian będzie Ostrovia Ostrów Wlkp. Początek spotkania o godzinie 18:00.


 

 

 

 

Nasi sobotni rywale – gospodarze, rozpoczęli sezon od skromnego zwycięstwa różnicą jednej bramki 27:28. W starciu z Gorzowem Wlkp. ostrowianie wywieźli komplet punktów i podobnie jak pozostałe cztery zespoły zdobyli pierwsze punkty. W starciu ze Stalą, najlepszy okazał się Patryk Marcyniak, który zdobył okazałą liczbę jedenastu bramek, kolejny zawodnik którego powinna się wystrzegać obrona Olimpijczyków to Michał Biegański, zdobywca siedmiu bramek. Obaj zawodnicy stanowią o sile Wielkopolan.

Spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych, miejmy nadzieję że zawodnicy Olimpu sprawią niespodziankę swoim kibicom i zapunktują w tym spotkaniu. Dla przypomnienia w poprzednim sezonie, na inaugurację zespół Olimpu zremisował 31:31 a po rzutach karnych wygrał spotkanie przed własną publicznością. W rundzie rewanżowej górą byli też grodkowianie, którzy wygrali 23:24.

 

*mecz rozegrany awansem w drugiej kolejce (Czwartek26.09.2019):  AZS UZ  - MKS Wieluń 23 : 28 ( 11 : 13 ) 

 

pełny HTML | wersja mobilna