Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


25.04.2019

Pożegnać sezon wygraną. Zapowiedź spotkania z WKS Grunwald Poznań

Pożegnać sezon wygraną. Zapowiedź spotkania z WKS Grunwald Poznań

Po długim i ciężkim sezonie obfitującym w ciekawe spotkania, które w wielu wypadkach kończyły się niespodziewanymi wynikami, nadszedł czas rozegrać już ostatnie spotkanie w sezonie 2018/2019.


 

 

 

 

W ostatnim meczu sezonu Olimpijczycy podejmą WKS Grunwald Poznań z którym w rundzie jesiennej po ciężkim i wyrównanym meczu grodkowianie zwyciężyli w stosunku 28-24. W tabeli zespół Grunwaldu zajmuje obecnie 8. miejsce mając na swoim koncie 28. punktów. W sobotnim spotkaniu z Olimpem będzie bronić swojej pozycji w tabeli, podobne priorytety ma Olimp, który przy szczególnych okolicznościach może usadowić się na 5. lokacie.

 

Drużyna Grunwaldu posiada podobny potencjał co zespół gospodarzy, sprawia to że można spodziewać się dobrego i emocjonującego spotkania na hali sportowej im. Z. Zielonki. Zawodnicy z Grodkowa zapowiadają twardą walkę, która w końcowym rozrachunku ma przynieść zwycięstwo!

 

Wygrana zostanie zadetykowana wiernym kibicom, którzy, byli z drużyną nie tylko przy zwycięstwach, ale także w chwilach słabości i niepowodzeń, zawsze gorąco wspierając swoich ulubionych zawodników. Wszystkich kibiców zapraszamy sobotę na godzinę 18:00.

 

pełny HTML | wersja mobilna