święta wielkanoc
1%
Sponsorzy 2020


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


12.04.2019

Ostatni wyjazd. Zapowiedź spotkania z Forza Wrocław

Ostatni wyjazd. Zapowiedź spotkania z Forza Wrocław

Kalendarz rozgrywek w 1. lidze piłki ręcznej w sezonie 2018/19 ułożył się tak że na koniec tych rozgrywek drużyna Olimpu musiała walczyć w rozegrać w ostatnich spotkaniach z zespołami z górnej części tabeli. Grodkowianie doznali w nich nieznacznych, ale bolesnych porażek. Przegrane nie miały jednak wpływu na lokatę oraz nie stwarzały zagrożenia w utrzymaniu na pierwszoligowych parkietach.


 

 

W sobotę w przedostatnim spotkaniu w tym sezonie tego sezonu Olimpijczycy udają się w gościnę do Wrocławia, gdzie ich meczowym rywalem będzie zespół Forzy, przeciwnik mocny i nieobliczalny, któremu udało się w rundzie jesiennej ograł grodkowian w sposób zbyt łatwy, w czym mocno pomogli gospodarze rozgrywając najsłabsze spotkanie tego sezonu. Wynik tego spotkania zakończył się rezultatem 18-22.

 

Najskuteczniejsi zawodnicy wrocławian to Bartosz Markiewicz - zdobywca 81 bramek oraz niemniej skuteczny Michał Wiewiórski - zdobywca 76 bramek. Zespół Forzy w ligowej tabeli zajmuje obecnie 9. lokatę mając na swoim koncie 25. punktów, bilans bramkowy to 527. zdobytych bramek a straconych 534. bramki.

 

Olimpijczykom w starciu z Forzą będzie bardzo trudno ograć zespół Marcina Palicy. W przedostatnim spotkaniu drużyna z Grodkowa będzie musiała pokazać się z jak najlepszej strony i zapomnieć o poprzednich trudnych spotkaniach. Początek spotkania o godzinie 14:00 na Wielofunkcyjnej hali sportowej - AWF we Wrocławiu, przy Alei Ignacego Jana Paderewskiego 35.  

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna