aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


29.03.2019

Powtórzyć wynik z rundy jesiennej! Zapowiedź spotkania z MSPR Siódemka Miedź Legnica

Powtórzyć wynik z rundy jesiennej! Zapowiedź spotkania z MSPR Siódemka Miedź Legnica

Z uczuciem zawodu i niedosytu po ostatniej kolejce spotkania w pierwszej lidze Olimpijczycy udają się w sobotę na wyjazdowe spotkanie z MSPR Siódemka Miedź Legnica. Oczywiście jak zawsze grodkowianie stawiają wszystko na jedną kartę, pragnąc przywieź z Legnicy komplet punktów.


 

 

 

Zadanie to będzie nad wyraz trudne, ale możliwe do zrealizowania. Każdy zawodnik z Grodkowa musi i powinien wejść na wyżyny swoich umiejętności, wszystkie tryby w grodkowskiej ekipie muszą być solidnie naoliwione i gotowe by ze sobą idealnie współpracować, a wówczas fani Olimpu mogą spokojnie oczekiwać pozytywnego wyniku.

 

Z zespołem Miedzi w rundzie jesiennej rozegraliśmy dobre spotkanie, rozstrzygając je już w pierwszej części meczu, grodkowianie schodzili do szatni przy wyniku 16-9. Wprawdzie po przerwie goście podnieśli poprzeczkę wymagań nieco wyżej, jednakże dobra gra i kontrola wyniku pozwoliła zwyciężyć Olimpowi 31-27.

 

W rozgrywkach 2018/2019 zespół z Legnicy radzi sobie lepiej , obecnie zajmuje trzecią lokatę, mając na swoim koncie 38. punktów, zdobywając 484. bramki,tracąc przy tym 451. bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy  sobotniego pojedynku jest Kamil Mosiołek który zdobył dotychczas 95. bramek, drugim nie mniej groźnym zawodnikiem jest Paweł Piwko ,co ciekawe w pierwszym meczu najlepszy egzekutor nie rzucił grodkowianom ani jednej bramki. Nie oznacza to jednakże że i tym razem razem będzie podobnie, na tych zawodników trzeba zwrócić szczególną uwagę.

 

W sobotę zawodnicy Olimpu podejdą zapewne z”wyczyszczonymi’ głowami zechcą pokazać wszystko co potrafią najlepiej, walkę, dominacje na parkiecie, nieustępliwość, ambicję i co najważniejsze skuteczną grę. Zespołowi życzymy powodzenia oczekując z Legnicy pozytywnych wieści. Start spotkania w sobotę 30. marca o godzinie 18:00 w Hali im. Dolnośląskich Olimpijczyków przy ul. Lotniczej

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna