Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


14.03.2019

Derby na wyjeździe. Zapowiedź spotkania z ASPR Zawadzkie

Derby na wyjeździe. Zapowiedź spotkania z ASPR Zawadzkie

W najbliższą sobotę Olimpijczycy wznawiają grę na parkiecie. Ich najbliższym rywalem będzie drużyna ASPR-u Zawadzkie. Dla przypomnienia Olimp w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością przegrał 23-25, co było dużym zaskoczeniem dla kibiców z Grodkowa. Jak możemy wyczytać na stronie internetowej ASPR-u – był to ostatni mecz w którym drużyna ze wschodniej Opolszczyzny wywalczyła komplet punktów.


 

W obecnych rozgrywkach pierwszej ligi grupy „B” zespół z Zawadzkiego z dorobkiem 11. punktów wspólnie z ŚKPR Świdnica okopują ostatnie miejsca w tabeli. Na dotychczasowy dorobek ASPR Zawdzkie składają się cztery wygrane (jedna w rzutach karnych), oraz dwanaście porażek.

O ile w zespole nie można mieć pretensji do ataku, gdyż, jego zawodnicy zdobyli dotychczas 408. bramek, to zdecydowanie jest to zespół z najsłabszą obroną na co składa się największa strata 481. bramek. Najlepszymi strzelcami zespołu są Maciej Ścigaj (60. bramek, 16 meczów), Marceli Migała (58. bramek, 16. meczów), Sebastian Danysz oraz Paweł Zagórowicz (obaj po 50. bramek w 16 meczach).

W sobotnim starciu obu ekip nie zabraknie ligowych emocji, co ma zwykle miejsce w spotkaniach derbowych. Choć oba zespoły dzieli duża różnica punktowa i pozycje w tabeli ligowej, to na hali sportowej GOSiT w Zawadzkiem zapowiada się ciekawe i emocjonujące spotkanie. Start o 17:00.

 

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna