Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


28.02.2019

Akademicy w Grodkowie. Zapowiedź spotkania z KU AZS Zielona Góra

Akademicy w Grodkowie. Zapowiedź spotkania z KU AZS Zielona Góra

Początek rundy wiosennej był dla zespołu z Grodkowa udany. Z trzech spotkań na wyjeździe udało się przywieźć cenne 6 punktów, co jest świetnym osiągnięciem drużyny. Szkoda straconych punktów na swoim parkiecie w starciu z liderem rozgrywek - Olimpią Piekary Ślaskie, gdzie przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o sprawienie niespodzianki, jednakże przegrana 2. bramkami ujmy nie przynosi, przeciwnik tego dnia był odrobinę lepszy.


 

Przegrana na wyjeździe z Anilaną po ciężkiej walce nie osłabiła morale drużyny i zawodnicy z Grodkowa w sobotnie popołudnie zechcą pokazać swoim fanom to co potrafią najlepiej, ambitną i nieustępliwą walkę o każdą piłkę, nieszablonową a zarazem finezyjną i skuteczna grę.

 

Do Grodkowa przyjedzie zespół AZS Zielona Góra, szczypiorniści z grodu Bachusa na obecną chwilę okupują w ligowej tabeli 11. lokatę z dorobkiem 14. punktów. W dotychczasowych rozegranych meczach zdobyli 355. bramek nie potrafili zaś się ustrzec od utraty bramek 394. razy. Najlepsi strzelcy zespołu to Mieszkian Daniel zdobywca 50. bramek oraz Jasiński Jędrzej który ma na swoim koncie 49. celnych trafień.

 

Zielonogórzanie zawitają do naszego grodu z myślą zgarnięcia całej puli, która zapewne oddaliłaby ich od strefy spadkowej. Olimpijczycy nie zamierzają jednak oddawać punktów na swoim terenie i zapowiadają nieustępliwa walkę o każdy centymetr boiska. Olimpijczycy zapewne chcą, mogą i potrafią przekonująco pokonać sobotniego rywala.

 

Wysoka forma naszych rzucających zawodników to dobra prognoza w tym spotkaniu. Sobota godzina 18:00 nie powinno zabraknąć żadnego z kibiców identyfikującego się z drużyną Olimpu. Zapraszamy, wspomóżmy naszą drużynę głośnym sportowym dopingiem, zagrajmy z nimi tak jak zawsze - RAZEM.

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna