aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


28.11.2018

Ostatnie spotkanie u siebie. Forza Wrocław przyjeżdża do Grodkowa

Ostatnie spotkanie u siebie. Forza Wrocław przyjeżdża do Grodkowa

W przedostatniej kolejce rozgrywek I ligi w sobotę (1.12) do Grodkowa przyjedzie zespół Forza Wrocław. Grodkowianie oraz zespół z Wrocławia są beniaminkami obecnych rozgrywek. W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie w ramach rozgrywek II ligi w dolnośląskiej grupie. Wówczas obie drużyny stoczyły dwa pojedynki w których odniosły po jednym zwycięstwie. Dla przypomnienia oba zespoły rozegrały wyrównaną batalię o awans na zaplecze Superligi, ostatecznie to Olimp awansował z pierwszego miejsca.


Grodkowianom nie wiedzie się najlepiej w ostatnich spotkaniach, ale wciąż zajmują wysoką szóstą lokatę. Zespół z Wrocławia miał słabszy start i przez początek sezonu zajmował ostatnie miejsce. Obecnie sytuacja Forzy wygląda znacznie lepiej. Forza z dorobkiem 10. punktów zajmuje obecnie dziesiąte miejsce, trzy wygrane i przegrana w rzutach karnych to dotychczasowy dorobek punktowy podopiecznych trenera Marcina Palicy, jego zawodnicy musieli sześć razy uznać wyższość swoich rywali oddający im punkty.

 

Zawodnicy na swoim koncie zgromadzili dotychczas 242. bramki stracili ich o dwie więcej – 242. Oba wyniki nie są najgorsze w obecnych rozgrywkach. Najlepszymi i najskuteczniejszymi zawodnikami z Wrocławia są Piotr Burzyński (7. miejsce w klasyfikacji strzelców, 44. bramki w 9. meczach), Michał Wiewiórski (12. miejsce w klasyfikacji strzelców, 40. bramek w 9. meczach) oraz Bartosz Markiewicz (22. miejsce w klasyfikacji strzelców, 35. bramek w 9. meczach). Tych zawodników obrońcy i bramkarze z Olimpu powinni obawiać się najbardziej.

 

Sobotnie spotkanie będzie ostatnim w tym sezonie, w którym UKS Olimp rozegra przed własną publicznością. W imieniu zawodników i zarządu liczymy na gorący doping zawodników z Grodkowa, którzy powalczą o kolejne punkty z wymagającym przeciwnikiem z Wrocławia.

 

Kibice, którzy przyjdą na sobotnie spotkanie i zakupią bilet wesprą Grodkowskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt „MISIEK”. Część z dochodów zostanie przekazana dla ich podopiecznych, bezdomnych zwierząt. Zachęcamy również do przyniesienia dowolnej ilości karmy, którą również przekażemy podopiecznym stowarzyszenia!

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna