aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


22.11.2018

W sobotę starcie z MKS Wieluń!

W sobotę starcie z MKS Wieluń!

O Precyzyjne rozegranie 45 minut spotkania z Miedzią Legnicą wystarczyło do wygranej i zgarnięcia całej puli punktów. Z MKS Wieluń z którym drużyna z Grodkowa spotka się w najbliższą sobotę może okazać się to o wiele trudniejszym zadaniem.


 

 

 

 

W sobotę zawodnicy Olimpu będą musieli zaprezentować to co robi najlepiej przez 60 minut w swoim mistrzowskim wydaniu, bezbłędnej grze w defensywie i szybkim a zarazem skutecznym kontrataku co powinno być wystarczającym na wywalczenie drogocennych punktów na parkiecie sobotnich rywali.

 

Zespół z Wielunia nie tak dawno w ligowej tabeli zajmował miejsce w czołówce, będąc wyżej wyżej sklasyfikowanym od drużyny Olimpu. Na dzień dzisiejszy sytuacja diametralnie zmieniła się i to Grodkowianie plasują się wyżej od Wielunian. W sobotę zawodnicy zrobią zapewne wszystko aby taki stan pozostał dłużej, MKS w tabeli ligowej zajmuje obecnie 7. lokatę mając na swym koncie 12. punktów, 213. bramki zdobyte oraz 199. bramek straconych.

 

Ich najskuteczniejsi zawodnicy to Cepelik Jarosław i Famulski Szymon obaj zgodnie 31 razy dziurawili siatkę rywali. W drużynie Olimpu wszyscy są zdrowi i zapowiadają walkę na parkiecie wieluńskiej hali. Jeżeli Olimpijczycy nie będą popełniali prostych błędów, to wieści z Wielunia powinny by jak najbardziej pomyślne dla wiernych fanów grodkowskiej drużyny.

 

pełny HTML | wersja mobilna