aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


08.11.2018

Wyjazd do Wielkopolski. Zapowiedź spotkania z MKS Real Astromal Leszno

Wyjazd do Wielkopolski. Zapowiedź spotkania z MKS Real Astromal Leszno

Po przegranym pojedynku z ASPR Zawadzkie,gdzie do tego meczu zespół Olimpu przystępował w roli faworyta nikt nie robi tragedii. Drużyna Olimpu w kreowaniu gry była zdecydowanie lepsza i gdyby nie bardzo słaba skuteczność to grodkowianie mogliby się cieszyć zdecydowaną wygraną, "za błędy trzeba płacić" i Olimp zapłacił najwyższą cenę.


 

 

Już w najbliższą sobotę (10.11) ekipa Olimpu wybiera się do Leszna by stawić czoła gospodarzowi tego spotkania MKS-Real Astromal Leszno. Jest to drużyna która potrafi i umie grac w piłkę ręczną co pokazała w meczu z Olimpią Piekary Ślaskie. Wielkopolanie prowadzili w tym spotkaniu przez długi czas, ale ostatecznie ulegli po zaciętej walce 24-22.

 

Astromal w ligowej tabeli zajmuje obecnie 7. miejsce mając na swym koncie 9. punktów po zwycięstwach nad Miedzią, Ostrovią oraz Forzą Wrocław. Najlepszymi snajperami zespołu są M. Zdobylak zdobywca 32. bramek oraz H. Szkudelski który na listę strzelców wpisał się 26. razy. Drużyna gospodarzy to ciekawy i mocny przeciwnik prezentujący równą i wysoka formę. Zespół z Wielkopolski do spotkania z Olimpem przystąpi mocno osłabiony, bez swojego najlepszego zawodnika i lidera i kreatora gry M. Giernasa, który doznał poważnej kontuzji. Nie oznacza to jednak że grodkowianom będzie łatwiej.

 

By myśleć o dobrym pozytywnym wyniku zawodnicy Olimpu muszą w zapomnieć o nieskuteczności, bo w przeciwnym razie okaże się że zespół przegra kolejny raz z bramkarzem, tracąc cenne punkty potrzebne do bezpiecznej lokaty w ligowej tabeli. Kibice z Grodkowa będą czekali na dobre i radosne nowiny. Wszyscy sympatycy Olimpu trzymają kciuki za powodzenie.

 

 

 

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna