aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


01.11.2018

Czas na derby. Zapowiedź spotkania z ASPR Zawadzkie

Czas na derby. Zapowiedź spotkania z ASPR Zawadzkie

Świetne nastroje i dobre humory zawodników po cennej wygranej na bardzo gorącym terenie z AZS Zielona Góra oraz wysoka trzecia lokata w ligowej tabeli powinna być dobrym zwiastunem przed kolejnym, arcyważnym - derbowym spotkaniem z mocno personalnie przemeblowanym ASPR-em Zawadzkie. Zespół z Zawadzkiego to trudny i jednocześnie niewygodny rywal z którym grodkowianie pod różnymi szyldami spotykają się od już od wielu lat. Niemal zawsze były to spotkania pełne walki i emocji sięgających zenitu.


 

ASPR w ligowej tabeli obecnie zajmuje 8. lokatę mając na swoim koncie zwycięstwa z Grunwaldem Poznań oraz z Forzą Wrocław. Liderami zespołu są zawodnicy którzy mają za sobą przeszłośc na parkietach superligi: M.Migała oraz M.Ścigaj, którzy poza tym że kreują grę zespołu zdobyli kolejno dla niego po 20. i 16. bramek, lecz to nie oni są najlepszymi egzekutorami zespołu. Prym w tym wiedzie S.Danysz - zdobywca 24 bramek.

W sobotę kolejna dawka emocji, walki i zwrotów akcji. Z całą pewnością nie zabraknie pikanterii w całym spotkaniu, bowiem w barwach Olimpu wystąpi rodowity zawadczanin D.Hertel oraz zawodnik który bronił już barw drużyny gości, nasz najlepszy strzelec M.Ungier.

Grodkowscy zawodnicy wiedzą o co grają, liczą że fani pomogą w odniesieniu  sukcesu zapewniając przez cały mecz głośny i sportowy doping .

pełny HTML | wersja mobilna