aa
Sponsorzy 2018/2019


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

 


18.10.2018

Olimp w grodzie Bachusa. Zapowiedź spotkania z KU AZS Zielona Góra

Olimp w grodzie Bachusa. Zapowiedź spotkania z KU AZS Zielona Góra

W miarę poprawna gra zespołu Olimpu w meczu z Anilaną wystarczyła do pokonania rywala z Łodzi. W najbliższą sobotę 19.10.2018 r. o godz. 19.00. zespół grodkowskiego Olimpu by myśleć o satysfakcjonującym wyniku musi zdecydowanie poprawić swoją skuteczność rzutową, w sobotę. przeciwnikiem Olimpu będzie zespół KU AZS Zielona Góra,drużyna która w ligowej tabeli okupuje 9 miejsce.


 

 

W rozegranych dotychczas meczach drużyna z Zielonej Góry uzbierała 4 punkty, zwyciężając w meczu Forzą Wrocław, oraz zdobywając 1 punkt po remisie z zespołem Ostrovii. Zespół gospodarzy tego spotkania to drużyna grająca podobnie stylowo handball do drużyny Olimpu. W rozegranych spotkaniach akademicy znajdowali drogę do bramki przeciwników 109 razy ,ale aż 125 razy nie potrafili ustrzec się od utraty bramki.

Najlepszymi egzekutorami drużyny są rozgrywający J.Jasiński ,oraz obrotowy A.Szarłowicz. Na tą dwójkę zawodników należy zwrócić szczególną uwagę. Dobra gra bramkarza , szczelna gra w defensywie ,oraz skuteczne wykańczanie kontrataków wraz z dobrą dyspozycją naszych strzelb powinna być wystarczającym środkiem do odniesienia pewnego sukcesu w postaci kompletu punktów .W sobotni wieczór wszyscy grodkowscy fani szczypiorniaka będą oczekiwać pozytywnych wieści płynących z grodu Bachusa.

pełny HTML | wersja mobilna