Festival2
Festival
Gmina, U.M.
inka
partnerzy
Festival


TABELA SPOTKAŃ


Pozycja

Lp.
Drużyna


Liczba rozegranych spotkan
(M)
Liczba zdobytych punktów
(Ptk.)

   Facebook: 

Kanał na Youtube:

 


29.07.2017

Beach Handball - The World Games 2017

Beach Handball - The World Games 2017
Po zaciętej i emocjonującej walce mężczyźni zajęli ostatecznie siódme miejsce. Kobiety wywalczyły piątą lokatę. Takie rezultaty osiągnęli nasi szczypiorniści na Światowych Igrzyskach Sportowych we Wrocławiu.

Dobry występ podczas Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu zanotowali zawodnicy mający za sobą grę w Gwardii Opole i Olimpie Grodków, ale to nie wystarczyło, aby powalczyć o medale.

W starciu z Węgrami lepsi minimalnie byli goście. W kolejnym meczu Chorwaci dominowali na boisku i choć w drugim secie bramkę zamurował Adrian Fiodor, to Polacy niepotrafili tej przewagi wykorzystać i przełożyć na punkty.

- To była dla nas bolesna porażka a przecież tak nie wiele zabrakło do wygranej – tłumaczy Adrian Fiodor, bramkarz reprezentacji Polski, były zawodnik UKS Olimp Grodków (sezon 2013/14). – Warunki do grania nie były łatwe, bo przecież niedawno Wrocław zmagał się z nawałnicami i ulewnymi deszczami, do tego gdzieś nasze gorące głowy, stąd byliśmy nieskuteczni w ataku.

Zwycięstwo nad Egiptem 2:0 (16:11, 14:10) pozwoliło osiągnąć naszym reprezentantom siódmą lokatę. Natomiast piątą pozycję w klasyfikacji wywalczyły kobiety, po pokonaniu Australii 2:0 (14:8, 12:8).

Poniżej galeria zdjęć z spotkań eliminacyjnych piłki ręcznej plażowej. Dla naszych kibiców mamy też prezent od Adriana Fiodora - obejrzyjcie filmik.

 

pełny HTML | wersja mobilna